Ethereum Ortağından Bitcoin Tahmini

Ethereum Ortağından Bitcoin Tahmini

Paylaş
Ethereum Ortağından Bitcoin Tahmini

Ethereum’un oluşturulmasında büyük emeği geçen ve Ethereum’un kurucularından olan Joseph Lubin, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Lubin’in Bitcoin ile ilgili yaptığı tahmin, diğer birçok analistle örtüşüyor. Ethereum’un kurucu ortaklarından olan Lubin, Bitcoin’in tekrar 4000 doların üzerine çıkmasını oldukça zor görüyor.

Joseph Lubin, sosyal medya hesabı üzerinden kripto para borsasıyla ve özellikle Bitcoin hakkında değerlendirmelerde bulundu. Lubin’in yaptığı bu açıklamadan sonra birçok kullanıcı Lubin’in yapmış olduğu açıklamayı yorum yağmuruna tuttu. Oldukça endişeli olan yatırımcıların pek çoğu Lubin’in, rakibi olan Bitcoin’i bilerek değersiz ve kötü göstermekle suçladı. Bitcoin hakkında olumsuz konuşup, ortağı olduğu Ethereum hakkında ise olumlu konuşması kullanıcılar tarafından etik karşılanmadı. Lubin yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki süreçte Bitcoin’in tekrardan 4000 dolar ve üzerine çıkacağı ihtimalini çok düşük görüyorum. Bitcoin’de yaşanan sert düşüşler, piyasayı da olumsuz etkiliyor. Bu durumdan yatırımcılarda memnun değil ve endişeli. Bu sebepten dolayı zaman zaman artışlar görülse bile tekrar 4000 bandını geçeceğini sanmıyorum.” açıklamasında bulundu.

Lubin yaptığı bu açıklamadan sonra Ethereum hakkında da açıklamalarda bulundu. Lubin, 28 Şubat günü Ethereum hard forka gidecek. Hard forkun gerçekleşmesinden sonra insanlar çok yüksek hayallere kapılmamalı. Ethereum’un bu işlemden sonra 150 dolar seviyesini görmesini pek mümkün olacağını sanmıyorum. 0,25 dolardan kripto para dünyasına giren Ethereum’un 140 dolar olması bile başarı için yeterli bir ölçüt olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap