Ethereum 200 Dolara Doğru Gidiyor

Ethereum 200 Dolara Doğru Gidiyor

Paylaş
Ethereum 200 Dolara Doğru Gidiyor

Şubat ve mart ayını karla kapatan Ethereum, nisan ayına ise harika bir başlangıç yaptı. Son 2 gündür kripto para piyasası oldukça hareketlendi. Öyle ki bazı kripto paralar yüzde 55’i bulan artışlar yaşadı. Bitcoin ise uzun zaman sonra ilk defa büyük bir sıçrayış yaparak 5150 dolara kadar yükseldi. Bu yükseliş ortamında ise en karlılar her zamanki gibi altcoinler oldu. Günün yıldızı BCH diyebiliriz. Yüzde 55’lik artışla en çok yükselen kripto para unvanına sahip oldu. Bunun dışında Litecoin yüzde 31, EOS yüzde 15 artış yaşadı.

Kripto paralarda artışlar yaşanırken tüm dikkatler Bitcoin ve Ethereum’a çevrildi. Bitcoin 5150 dolara ulaşırken Ethereum ise 174 dolar oldu. Kripto paralarda yaşanan bu yükseliş ise hala sürüyor. Ethereum için 140 dolar bandını ne zaman geçecek soruları daha sıcaklığını korurken, birden 174 dolara ulaşması şaşkınlık yarattı. Ethereum’un bu yükselişinden oldukça memnun olan yatırımcılar ise tüm yatırımlarını Ethereum’a kaydırmaya başladı. Son bir gün içinde Ethereum’da 10 milyar dolarlık alım, satım gerçekleşti. Ve bu rakam her geçen dakika artıyor. 174 dolara ulaşan Ethereum’un toplam hacmi ise 18,3 milyar dolara ulaştı.

Birçok kripto para uzmanı yaptıkları analizde, ayı piyasasının etkisini kaybettiğini ve boğa piyasasının yavaş yavaş piyasaya hâkim olmaya başladığını belirtti. Uzun zamandır bu haberi bekleyen kripto para yatırımcıları ise yükselen kripto para piyasasından oldukça memnun.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap