Chris Burniske: “Ethereum Ayı Piyasasının Etkisinde”

Chris Burniske: “Ethereum Ayı Piyasasının Etkisinde”

Paylaş
Chris Burniske: “Ethereum Ayı Piyasasının Etkisinde”

Son zamanların en popüler ve en etkili kripto para analistlerinden olan Chris Burniske, Ethereum ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Burniske tarafından yapılan açıklamada, Ethereum’un ayı piyasası etkisinde olduğunu ifade etti. Placeholder’ın ortağı olan ünlü isim, Ethereum için fiyat tahmininde bulundu. Bitcoin’in 2014 ve 2015 senelerinde yaşadığı ayı piyasası etkisinin bir benzerini bugün Ethereum’un yaşadığını ifade eden ünlü analist, bu durumun biraz daha süreceğini belirtti. Bu sürecin Bitcoin’de görüldüğü kadar uzun sürmeyeceğini ancak ciddi bir ayı piyasasının Ethereum’da etkili olduğunu vurguladı.

Chris Burniske, Ethereum ile ilgili yaptığı olumsuz yorum birçok yatırımcıya inandırıcı gelmese de benzer yorum Changpeng Zhao tarafından yapılınca kullanıcılar durumun ciddiyetini kavradı. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance borsası CEO’su Changpeng Zhao, birkaç gün önce Ethereum ile ilgili bazı önemli açıklamalarda bulunmuştu. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden Ethereum’un Blockchain vaktinin dolduğunu ifade eden Vitalik Buterin’e cevabı Zhao verdi. Zhao verdiği cevapta, Ethereum’un geçtiğimiz senede hız ve kapasitenin problem olduğunu ve bu problemin hala sürdüğünü belirtti.

Birkaç ay önce Ethereum, Constantinople güncellemesini yaptı. Bu güncelleme ile Ethereum’da büyük değişiklikler olacağını ve fiyatının ciddi bir şekilde yükseleceğini düşünen yatırımcılar hayal kırıklığına uğradı. Gerçekleşen güncellemeden beri Ethereum’da ciddi bir değişim ne yazık ki görülmedi. Ethereum yatırımcıları ise büyük bir merakla yaşanacak olan yükselişi bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap