Cardano CEO’su Hoskinson, Yakında Piyasaya Sürülecek Olan ADA Cüzdanını Açıkladı!

Cardano CEO’su Hoskinson, Yakında Piyasaya Sürülecek Olan ADA Cüzdanını Açıkladı!

Paylaş
Cardano CEO’su Hoskinson, Yakında Piyasaya Sürülecek Olan ADA Cüzdanını Açıkladı!

Cardano (ADA) ve IOHK’nın kurucusu aynı zamanda CEO’su olan Charles Hoskinson, gelecekte Daedalus için tamamlayıcı bir dijital çanta olan ADA cüzdanını, attığı bir tweetle duyurdu.

“Kısa bir süre sonra Cardano ekosistemine, Daedalus’a tamamlayıcı alternatif olabilecek gerçekten heyecan verici ve ücretsiz yeni bir cüzdan geliyor. Bence insanlar gerçekten bundan hoşlanacaklar. Her ne kadar bu ay sonunda vaat edilse de detaylar ağustos ayında geliyor ”

diye belirtiyor Charles Hoskinson tweetinde.

Cardano (ADA) CEO’su tarafından yapılan duyuru, Twitter ve diğer sosyal ağlarda bir çok karşılık gördü. Geri bildirimler genellikle olumlu ancak gelecekteki ADA cüzdanı ile ilgili topluluğun “istek listesi”ne bazı yeni özellikler ekleyen kripto para kazanma meraklıları da vardı.

Bu nedenle, bir kripto-para birimi yatırımcısı olan bir kullanıcı, gelecek cüzdanın uzun zamandır beklenen istifleme özelliğine sahip olmasını umarken, başka bir kripto meraklısı Cardano’nun nihayetinde bir çevrimiçi cüzdanı serbest bırakacağını umuyordu.

Cardano (ADA) Daedalus cüzdanı, Haziran ayı başlarında tamamen operasyonel sürümünde kullanıma sunuldu, ancak daha sonra bazı sorunlar olduğu duyuruldu. Fakat, IOHK ekibi rapor edilen hataları derhal ele aldı ve sonuçta% 100 çalışan bir ürün sağladı.

Gelecekteki iyileştirmelerin basit bir şekilde uygulanmasına giden yolu temizlemek ve kodu sadeleştirmek için, dev’ler, Daedalus cüzdanının başka bir katmanındaki merkezi katman ve oluşturma işlemi arasındaki IPC mantığını (Inter-Process Communication) çıkardı.

Cardano’nun (ADA) CEO’su Charles Hoskinson’ın tweet atması dışında, yeni ADA cüzdanı hakkında şu anda başka hiçbir veri bulunmamakta. Hoskinson’ın belirttiği gibi, yaklaşan Cardano (ADA) cüzdanı Daedalus cüzdanına yeni ve tamamlayıcı bir ürün olacak, bu da her iki portföyün birbiriyle bağlantılı olarak çalışacağı anlamına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap