Yeni Bir Balina Binance’taki Bu Altcoin’den Yüklüce Aldı!

Yeni Bir Balina Binance’taki Bu Altcoin’den Yüklüce Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Yeni Bir Balina Binance’taki Bu Altcoin’den Yüklüce Aldı!

Kripto para piyasası, birtakım gelişmelerden etkilenip bir sıçrama yapsa da bu çok uzun sürmüyor. ARK Invest üzere dev yatırım şirketlerinin spot Ethereum ETF’si için müracaat yapması da benzeri bir tesir yarattı. Piyasa artık tekrar sakin görünümüne ger döndü. Bununla birlikte kripto balinaları gözlerine kestirdikleri altcoin projelerini peşinden ayrılmıyor.

Yeni bir balina Binanca’dan yüklü ölçüde SNX aldı!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, önder kripto Bitcoin ve birçok altcoin dar bir aralıkta süreç görüyor. Bununla birlikte, piyasadan ayrışan kripto paralar da yok değil. Bunlardan birisi de gün içinde %15’lik artış gören Synthetix’ti (SNX). Synthetix, bu yıl şimdiye kadar kripto para ekosisteminde çok kıymetli bir gayret sarf etti. Zira sadece kilitlenen toplam likidite pahasında değil, birebir vakitte fiyat ve piyasa değerlemelerinde de bir artış kaydetti.

Durum bu türlü olunca altcoin kripto balinalarının da radarına girdi. On-chain analitik ve izleme platformu Lookonchain’in paylaşımına nazaran, bir balina adresi Binance’dan 4 milyon dolarlık SNX tokeni alımı yaptı. Bu bağlamda Lookonchain, şu paylaşımı yaptı:

Yeni oluşturulan bir adres 30 dakika evvel Binance’ten 1,7 milyon SNX (4 milyon dolar) çekti.

Synthetix V3 hype yükselişiyle altcoin fiyatı yüzde 15 arttı

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolü Synthetix, dün altcoin momentumuna liderlik etti. CoinMarketCap bilgilerine nazaran, coin gün çinde %15,24’e varan bir yükseliş kaydetti. Bununla birlikte daha sonra bir geri çekilme yaşadı. Synthetix, küçük hacimli bir altcoin projesi. Bununla birlikte son atağıyla, DeFi likidite sağlamanın bir sonraki hududuna liderlik etmek için cüretini gösterdi.

BTC Piyasası: Yeni Bir Balina Binance’taki Bu Altcoin’den Yüklüce Aldı! 1SNX Fiyat Günlük Grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, merkezi olmayan likidite sağlayıcılarının öncülerinden biri olarak isimlendirilen protokol, Synthetix V3 olarak isimlendirilen tüm protokolünün daha yeni, daha gelişmiş ve daha kullanıcı merkezli bir versiyonunun ortaya çıktığını açıkladı. Altcoin projesi, eşit derecede yenilikçi evvelki sürümlerini de muvaffakiyetle geliştirdi. Böylelikle, protokolün geleceğine yönelik müspetlik dalgasını daha da artırdı.

Ekibin belirttiği üzere, V3 motoru bilhassa ekosistemin daimi ve türev motorunu yenilemek üzere tasarlanacak. Ayrıyeten, geliştiricilere V3 kod tabanından yararlanabilecek yeni tahliller geliştirmeleri için ek ve gelişmiş yetenekler sunacak. Synthetix V3’ün belirleyici özelliği olan inovasyon ile yakın vadede yeni bir çığır açılacak. Bu potansiyel Synthetix V3’ün ortaya çıkışını çevreleyen heyecanı takip eden his, tokenin son birkaç hafta içinde yaşadığı genel satın almayı büyük ölçüde körükledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap