Yatırımlık Web 3.0 Coinleri Açıklandı: İşte Liste ve Beklentiler!

Yatırımlık Web 3.0 Coinleri Açıklandı: İşte Liste ve Beklentiler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırımlık Web 3.0 Coinleri Açıklandı: İşte Liste ve Beklentiler!

Çoğu insan kripto paraları düşündüğünde, ademi merkeziyetçiliği ve güvenliği düşünür. Bu, başlamak için harika bir yer, ancak bunun yanında dikkate alınması gereken çok şey var. Kripto paralara yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, bu kılavuz başlamanıza yardımcı olabilir. İşte kripto analisti Sophia Cruz ve ekibine göre, devrim niteliğindeki teknolojinin ön saflarında yer alan, satın alınabilecek en iyi Web 3.0 coinleri. Analistin anlatımıyla 10 Web 3.0 coin’ini, Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analistlerin seçtiği, yatırımlık Web 3.0 Coinleri

Ethereum (ETH): 2022’de izlenecek genel olarak en iyi Web 3.0 kripto

Ethereum aynı zamanda, hype veya özelliklerden ziyade öncelikle değere dayalı temelleri ile kripto piyasasındaki en eski ve en değerli kripto paralardan biri. Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş birçok büyük isim projesiyle, ETH’nin başarısız olabileceği bir durumu hayal etmek zor. Web 3.0 coinleri içerisinde kullanılabilecek token’lere her zaman bir talep olacak ve Ethereum, önümüzdeki yıllarda bu alana hakim olmak için iyi bir konumda görünüyor.

Basic Attention Token (BAT): Dijital pazarlamanın geleceğini şekillendirecek

Dijital pazarlamanın geleceğinin parlak olduğuna inanıyoruz. Önümüzdeki yıllarda daha fazla insan Brave Browser’ı kullanmaya başlayacak ve internet kullanımındaki gelişen trendlere ayak uydurmak için yeni özellikler ekleyecek. Ayrıca, daha fazla online yayıncının, özellikle reklam görüntüleme konusunda uzmanlaşmış olanların, BAT’ı benimsemesi ve açık piyasada daha fazla kripto paranın bulunmasına yardımcı olması muhtemel.

Uniswap (UNI): Merkezi olmayan trade için en iyi coin

Uniswap, alıcıları ve satıcıları peer-to-peer bir temelde birbirine bağlamak için yenilikçi AMM protokolünü kullanan, geleceği olan bir merkezi olmayan kripto para borsası. Blockchain dünyasına giriş için modası geçmiş bir engel olan sipariş defterlerine olan ihtiyacı en aza indirmek için tasarlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırımlık Web 3.0 Coinleri Açıklandı: İşte Liste ve Beklentiler! 1

Yearn.Finance (YFI): Merkezi olmayan kredilendirmeye odaklanan lider kripto

Ethereum Blockchain’e ve ERC-20’ye dayanan Yearn.Finance gibi platformlar, Web 3.0’a doğru ilerlerken önemli bir rol oynayacak. Bu platformlar, yeterli kredi notuna sahip olmaları koşuluyla, bireylerin günün veya gecenin herhangi bir saatinde doğrudan mobil cihazlarından veya dizüstü bilgisayarlarından borç almalarına olanak tanıyor.

Decentraland (MANA): Metaverse’de satın alınabilecek en iyi Web 3.0 coin

Hem geliştirici hem de tüketici olarak Web 3.0 teknolojilerine yatırım yapmak istiyorsanız Decentraland ve yerel tokeni MANA’ya göz atın. Orada bulacağınız en iyi Blockchain tokenlerinden biri ve topluluğu, proje ilk duyurulduğundan bu yana büyümeye devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırımlık Web 3.0 Coinleri Açıklandı: İşte Liste ve Beklentiler! 2

Solana (SOL): Ethereum alternatifi için Web 3.0 Blockchain

Solana projesi, evrensel olarak adil bir açık kaynaklı Blockchain olacak şekilde tasarlandı, ancak rekabet avantajı var. Son derece güvenli olacak, üstün ademi merkeziyetçilik sunacak ve saniyede on binlerce işlemi gerçekleştirme yeteneğine sahip olacak. Genel olarak, önümüzdeki yıl nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

The Graph (GRT): Blockchain endeksleme için alınacak en iyi coin

Bu, kullanıcıların Blockchain’lerde ne tür veriler istediklerini seçmelerine olanak tanıyan yaratıcı bir araç. Genel olarak, Web 3.0 coinleri piyasası rekabetçidir. Bununla birlikte, Graph yerinde olduğunda, yeni bir Blockchain benimseme ve akıllı sözleşme teknolojisi dalgasının önünü açabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırımlık Web 3.0 Coinleri Açıklandı: İşte Liste ve Beklentiler! 3

Binance Coin (BNB): Web 3.0 ekosisteminde kesinlikle bir rol oynayacak

Binance, Web 3.0 coinleri içerisinde kritik bir rol oynuyor. Şirket, Blockchain oluşturmak, uygulanabilir ICO’ları başlatmak ve bu alana hakim olmak gibi şeyler yapabilen sadece birkaç yatırım firmasından biri. Şu anda Binance’in yerel tokeni BNB, günlük trade hacminde hala bir numaralı kripto para birimi. Günlük işlemler söz konusu olduğunda diğer kripto paraların BNB’yi tahttan indirip indiremeyeceğini göreceğiz. Ancak şimdilik herkes kripto alanında bir sonraki adımda ne olabileceğine dair göstergeler için bu önde gelen kriptoya bakmaya devam edecek.

Cosmos (ATOM): Rakipleri bağlayan yenilikçi proje

Cosmos, hem geliştiricileri hem de kullanıcıları atlatan bir çözüm sağladığı için kripto alanındaki en heyecan verici projelerden biri. Bu, bir sonraki Ethereum katilini getirmekten bulut depolamanın çalışma şeklini değiştirmeye kadar, Blockchain’de yeni bir gelişme dalgası getirebilir. Her iki durumda da, Cosmos heyecan verici bir projenin tüm özelliklerine sahip. Kritik kütleye ulaştığında Blockchain’ler arasında yaygın ATOM birlikte çalışabilirliğine yol açabilecek bir token.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap