Yatırımcı: XRP Önümüzdeki Döngüde 28 Dolara Çıkacak!

Yatırımcı: XRP Önümüzdeki Döngüde 28 Dolara Çıkacak!

Paylaş
Yatırımcı: XRP Önümüzdeki Döngüde 28 Dolara Çıkacak!

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan ve ciddi bir takipçi ile yatırımcı kitlesi bulunan XRP, 2019 yılının başlarında diğer kripto para birimlerinin elde ettiği yükselişi ne yazık ki yakalayamadı ve ciddi bir eleştiri topladı.

2020 Yılı XRP’nin Boğa Dönemi Olacak

Yaşadığı boğa döneminde 3 dolara kadar çıkan XRP, 2019 yılında ise 0,20 doların altına kadar indi. Ripple‘ın yaptığı toplu satışlar ve XRP’nin herhangi bir ciddi güncelleme veya yenilememe görmemesi de fiyat düşüşüne etki eden faktörler arasında gösterildi. Önde gelen kripto para analistlerinden birisi ise piyasanın sonraki döngüsünde XRP’nin aradığı yükselişi bulacağını ifade etti.

XRP’nin 6 ay ile 1 yıllık boğa döngüsünden sonra 2 yıllık ayı döngüsünü takip ettiğini belirten analist, 2020 yılında sıranın boğa döngüsüne geldiğini ve yükselişin başlayacağını vurguladı. 2020 yılındaki boğa döngüsünde hedefin 28 dolar olduğunu da belirten analist, XRP yatırımcılarından da oldukça olumlu tepkiler aldı.

XRP aslında çok karışık bir geleceğe sahip ve bu haberden de okunabileceği üzere bir başka analist söz konusu kripto para biriminin 0,03 dolara kadar düşeceğini ifade etmişti.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap