“Yatırım Yapmadım” Demişti: TRON Kurucusu Yine Herkesi Şaşırttı!

“Yatırım Yapmadım” Demişti: TRON Kurucusu Yine Herkesi Şaşırttı!

Paylaş
“Yatırım Yapmadım” Demişti: TRON Kurucusu Yine Herkesi Şaşırttı!

Kriptokoin.com – Kripto para platformu TRON’un kurucusu olan Justin Sun, Poloniex’i kısa süre önce fintech firması Circle’dan satın alan yatırımcı grubunun bir parçası olduğunu ve başlangıçta katılımını reddettiğini söyledi.

TRON’un kurucusu, Poloniex’i satın alan yatırımcı grubunda olduğunu onayladı

Salı günü Twitter üzerinden canlı yayınlanan ortak bir TRON-Poloniex etkinliğinde konuşan Sun, borsadaki birkaç yatırımcı arasında olduğunu ancak borsanın şirketinden bağımsız olarak işletildiğini söyledi. 2014 yılında kurulan Poloniex, Circle tarafından 2018 yılının başlarında 400 milyon dolara satın alındı. Bir zamanlar borsa işlemlerinin yüzde 50’sinden fazlasını yöneten platform, son zamanlarda düzenli olarak azalan bir hacim gördü. Son dağılımından önce Poloniex, borsa piyasasının yüzde 1’inden az bir kısmından pay alıyordu. Justin Sun, konuya yönelik şunları söyledi:

Poloniex, endüstrimizdeki en büyük borsalardan biri. Borsanın büyüyeceğini düşünüyorum ve bu yüzden daha fazla inisiyatif almak için onunla işbirliği yapıyoruz.

Sun, bu girişimlerin önümüzdeki birkaç hafta içinde TRON tokenlerinin Poloniex’e ve platform kullanıcıları için USDT ve TRX20 airdrop kampanyalarının transferini içerdiğini söyledi. Sun, TRON’un ticaret alanında Poloniex ile de ortak olacağını söylese de bu girişim veya diğer işbirliği alanları hakkında ek bilgi ifşa etmeyi reddetti.

Justin Sun Poloniex’in Çinli kripto yatırımcılarını etkileme stratejisini açıkladı

Sun ayrıca Poloniex’in Çinli kripto yatırımcılarını etkileme stratejisini açıkladı. Çinli kullanıcılar, hala Poloniex’e yönlendiren yeni bir pwang.com etki alanıyla giriş yapabilecekler. Poloniex geçen ay Circle’dan ayrılarak Polo Digital Assets adlı yeni bir şirkete dönüşmeyi planladığını duyurdu.

Şirket, yeni sahiplerinin 100 milyon dolardan fazla yatırım yapmayı ve ABD’den küresel pazara geçmeyi planlıyor. Poloniex’e yatırım yaptığını inkar eden Sun aynı gün şunu tweetledi: “Hiçbir şey satın almıyorum.” TRON ile ilgili fiyat tahminleri için “Çılgın TRON Fiyat Tahminleri: 10 Dolar, 1 Dolar ve Daha Fazlası…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap