Yatırım Bankacılığı Devi, Bu Altcoin’e Fon Akıttı!

Yatırım Bankacılığı Devi, Bu Altcoin’e Fon Akıttı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırım Bankacılığı Devi, Bu Altcoin’e Fon Akıttı!

Altcoin Solv Protocol, 6 milyon dolarlık ek bir yatırımı muvaffakiyetle teminat altına aldığını duyurdu. Bu kıymetli finansal takviye, Japon yatırım bankacılığı devi Nomura Securities’in bir kesimi olan Laser Digital, UOB Venture Management, Mirana Ventures, Emirates Consortium’dan geldi. Öteki taraftan kesimdeki diğer önde gelen isimler de bu yatırıma katıldılar.

Altcoin Solv V3: zincirleme fon platformlarında ihtilal yaratıyor

Solv V3, merkezi inanç krizlerinin ortasında fonları yüksek kaliteli varlıklarla eşleştirme zorluğunu ele almaktadır. Çeşitlendirilmiş bir zincir içi fon platformu olarak hareket ediyor. Ayrıyeten, zincir içi fon ihracı, ticareti ve takası için sağlam bir standart belirlemektedir. Altcoin, yatırımcılara sermayelerinin güvenliğinden ve şeffaflığından ödün vermeden daha geniş getiriler sunuyor. Ayrıyeten DeFi piyasa yatırım stratejilerinin karşılaştığı sınırlamaların üstesinden gelmeyi amaçlamaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırım Bankacılığı Devi, Bu Altcoin’e Fon Akıttı! 1

Altcoin Solv V3’ün eşsiz özelliklerinden biri, fon yöneticilerinin blockchaini üzerinde inanç inşa etmelerine imkan sağlamak. Ayrıyeten yatırımcılara profesyonel varlık idaresinin avantajlarını sunarken operasyonlarını inançlı bir biçimde genişletmelerine imkan vermekte. Solv V3, 2023’ün ikinci çeyreğindeki lansmanından bu yana 25.000’den fazla kullanıcıya hizmet verdi. Öteki taraftan birinci çeyreğinde 100 milyon doların üzerinde ticaret faaliyetini kolaylaştırdı.

CEO’dan kıymetli açıklama

Solv Protocol CEO’su Ryan Chow, platformun geleceğine ait vizyonunu lisana getirdi. Yaptığı açıklamada “RWA ve LSD üzere yeni DeFi anlatıları var. Bunalar DeFi yazının bir sonraki yinelemesi etrafında spekülasyonlara yol açıyor. Altcoin Solv V3, RWA alanına odaklanacak. Ayrıyeten DeFi’nin kitlesel olarak benimsenmesinin bir sonraki evresine hazırlık kelam konusu. Bu nedenle fon, platformumuz aracılığıyla dala milyarlarca dolar bedelinde gelir getiren varlık sunmaya kararlı.” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırım Bankacılığı Devi, Bu Altcoin’e Fon Akıttı! 2

Nomura Securities’den Olivier Deng, platformun bedel önerisi hakkında yorum yapıyor. Buna nazaran “altcoin Solv, DeFi, CeFi ve TradFi likiditesi ortasında köprü kurmak için blockchaindeki birinci fon altyapısını oluşturmak üzere brokerleri, sigortacıları, piyasa yapıcıları ve saklama kuruluşlarını entegre eden emniyetli bir kurumsal DeFi platformu oluşturdu.” diyor.

Yetenekli Solv Ekibi

Solv takımı, Goldman Sachs ve JP Morgan üzere saygın kurumlardan eski bankacılar ve finansal iş uzmanlarından oluşuyor. Ayrıyeten Binance ve OKX üzere ünlü kripto borsalarından eski eser yöneticilerinden oluşmaktadır. Bu farklı geçmişler, platformun yenilikçi yaklaşımına ve bölümdeki uzmanlığına katkıda bulunmaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Yatırım Bankacılığı Devi, Bu Altcoin’e Fon Akıttı! 3

Solv’un çekirdek grubunun üyeleri, dalı değiştiren ERC-3525 çerçevesinin geliştirilmesinde değerli bir rol oynadı. Başka taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda bu çerçeve, o vakitten beri farklı gruplar tarafından yüzden fazla öteki eserin oluşturulmasının temelini oluşturdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap