Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!

Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!

Paylaş
BTC Piyasası: Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin!

Yapay zeka odaklı Bitcoin ve altcoin tahlil araçları ivme kazanıyor. Artık ise üç altcoin için öenmli değerlendirmeler var. Bakalım ayrıntılara.

Yapay zekadan altcoin MATIC için öngörü

Google Bard, Polygon 2.0’ın mahallî tokeni altcoin MATIC’in fiyatı üzerindeki tesirini araştırıyor. Google Bard, Polygon 2.0 yükseltmesi sonrası MATIC’in fiyatını etkileyen kritik faktörleri vurguluyor. Polygon ağının gelişmiş ölçeklenebilirliği ve verimliliği kelam konusu. Buna nazaran, daha fazla kullanıcı ve merkezi olmayan uygulama (dApps) akışını çekerek cazibesini güçlendirebilir. Yükseltmenin Polygon’un önde gelen Ethereum ölçeklendirme tahlili olarak prestijini pekiştirme potansiyeli de var. Bu durum olumlu havayı destekliyor.

BTC Piyasası: Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin! 1MATIC Fiyat Düşüşünün Ardında Bu Balinalar mı Var!

Google Bard’ın yapay zekası, kapsamlı tahlillere dayanarak MATIC’in fiyatı için umut verici bir gelecek öngörüyor. Polygon 2.0’ın uygulanmasından sonra MATIC’in kıymetinin 2 dolar hatta 3 dolara yükselebileceğini kestirim ediyor. Bu yaklaşım, kıymetli kripto tahlil platformlarının varsayımlarıyla uyumlu. DigitalCoinPrice, altcoin MATIC’in 2023 sonuna kadar 2,1 dolara ulaşmasını öngörüyor. Öteki taraftan, WalletInvestor tıpkı vakit dilimi içinde gayesini 2,5 dolar olarak belirliyor. Ayrıyeten PricePrediction.net 2023 kapanışına kadar 3 dolarlık bir paha öngörüyor.

Altcoin Solana ve Cardano’nun yapay zeka odaklı mukayeseli analizi

Yapay zeka yatırım stratejilerini tekrar şekillendiriyor. Buna nazaran, Google Bard’ın hüneri kapsamlı Solana ve altcoin Cardano karşılaştırmasında açıkça görülüyor. Google Bard’ın yapay zeka bulguları, Solana’nın Cardano’ya kıyasla süreç suratı ve daha düşük süreç fiyatları açısından rekabet üstünlüğünü vurguluyor. Solana’nın verimliliği, onu yüksek randıman ve en az gecikme talep eden uygulamalar için cazip bir seçenek olarak konumlandırıyor. Bununla birlikte, Cardano daha uzun bir geliştirme geçmişine ve daha yerleşik bir topluluğa sahip. Bu da yatırımcılar için rahatlatıcı bir faktör olan istikrarını ve güvenlik katsayısını güçlendirir.

BTC Piyasası: Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin! 2

Yapay zeka bu noktada “Ben şahsen yüksek süreç suratı, düşük süreç fiyatları ve ölçeklenebilirliği nedeniyle yatırım yapmak için altcoin Solana’yı seçerdim. Solana’nın gelecekte önde gelen blockchain platformlarından biri olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyorum.” diyor. Başka taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin Solana ve Cardano öenmli projeler ortasında yer alıyor.

Fiyatlar

Şu anda altcoin Solana 24,89 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içinde %1,61’lik olumlu bir performans gösterdi. Geçtiğimiz hafta Solana %7’nin üzerinde paha kazandı. Lakin son bir aydaki performansı yaklaşık %14’lük bir düşüşü yansıtıyor.

BTC Piyasası: Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin! 3

Öte yandan Cardano 0,29 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %0,33’lük negatif bir performans gösteriyor. Geçtiğimiz hafta Cardano %1,2’lik bir kayıp yaşadı. Buna nazaran son bir aylık performansı yaklaşık %10’luk bir düşüş gösteriyor.

BTC Piyasası: Yapay Zekadan Bu 3 Altcoin İçin Kritik Tahmin! 4
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap