Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında!

Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında!

Paylaş
BTC Piyasası: Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında!

2023 yılında Bitcoin ve altcoin piyasasında yapay zeka coinlerinin ne kadar sükse yaptığı hepimizin malumu. Lakin artık dört altcoin analistlerin radarında. O dört kripto para ünitesine bakalım.

Altcoin Chainlink (LINK)

Kripto piyasası uzmanı Michaël van de Poppe’nin son görüntüsünde vurguladığı bir şey var. Kripto dünyası blockchain dayanaklı ödemeler yapmak için Bitcoin’e gereksinim duyarken, Ethereum (ETH) bir ipotek yahut öbür bir muahede tipi almak için akıllı kontratlar edinmeye hizmet ediyor. Fakat tüm bunları başarmak için kripto kullanıcıları, akıllı kontratları harici datalarla besleyen üçüncü taraf hizmetleri olan oracle’lara muhtaçlık duyuyor. Öbür bir deyişle, bu varlıklar blockchain ile gerçek dünya ortasında köprü vazifesi görüyor.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında! 1

Kripto para balinaları son vakitlerde en büyük kripto oracle’ı Chainlink’teki (LINK) durumlarını biriktiriyorlar. Başka taraftan geçtiğimiz ay yaklaşık 11 milyon token satın aldılar. Buna nazaran rakamsal karşılığı yaklaşık 77 milyon dolar manasına geliyor.  Yazıyı yazarken LINK %1,3 düşüşle 7,86 dolar düzeyindeydi. Kripto para ünitesi geçtiğimiz hafta %3,5’ten fazla düşüş yaşadı. Lakin aylık çıkarı %30’un üzerinde güçlü kalmaya devam ediyor. Poppe altcoin LINK için 10 dolar vurgusu yapmıştı.

Ethereum (ETH)

2023 yılındaki düşük performansı kripto topluluğunda kimilerini heyecanlandırmamış durumda. Lakin, dünyanın en büyük ikinci kripto para ünitesi olan Ethereum (ETH) için ufukta daha düzgün günler görünüyor. Aslında, 29 finans uzmanından oluşan bir panel, altcoin ETH’nin önümüzdeki aylarda fiyatının artmasını bekliyor. Buna nazaran maksat fiyat düzeyleri 2.451 dolar. Ayrıyeten bu da mevcut fiyat düzeyinden %30’dan fazla bir artış olacağını gösteriyor.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında! 2

Uzmanlar ayrıyeten altcoin Ethereum’un bu yıl 2.700 dolar civarında tepe yapabileceğine inanıyor. Ayrıyeten altcoin Ethereum’u hem ferdî hem de kurumsal yatırımcılar için göze çarpan ikinci tercih yatırım olarak tanımlıyorlar. Ethereum fiyatı, gün içinde yaklaşık %0,67 düşüşle 1.866 dolardan el değiştiriyor.

Crypto Banter’dan 3 altcoin için kıymetli yaklaşım

Crypto Banter, altcoin ETH, DOGE ve SOL’un dünkü FOMC toplantısının akabinde bir ralli için hazırlandığına inanıyor. Tanınan kripto traderı, BTC’nin azalan hakimiyetinin ortasında altcoin rallisini bekliyor. Tanınan kripto traderı Sheldon Sniper, dünkü Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısının bir altcoin rallisi için yer hazırladığına inanıyor. Trader, bugün erken saatlerde bir YouTube görüntüsünde takipçilerine Ether, altcoin Dogecoin ve Solana’nın yakın gelecekte yükseliş fiyat hareketi için hazır olan en güzel altcoinler ortasında olduğunu söyledi.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında! 3

En son FOMC toplantısı 25 Temmuz ve 26 Temmuz tarihleri ortasında yapıldı. Akabinde Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası 25 baz puanlık bir faiz artırımı açıkladı. Kripto topluluğu, BTC’nin fiyatı bağlamında tarihi değeri göz önüne alındığında, duyuruları yakından takip ediyordu. Amiral gemisi kripto para ünitesinin FOMC’ye verdiği reaksiyonun altcoinlerin fiyat hareketlerini belirlediği biliniyor.

Bitcoin hakimiyeti

Sheldon Sniper’a nazaran, FOMC toplantısının akabinde Bitcoin’in hakimiyeti darbe aldı. Buna nazaran bu durum en güzel altcoinlerin yükselmesinin önünü açtı. Kripto traderının teknik tahlili, SOL’un kısa müddet evvel değerli bir dayanak bölgesinden sıçradığını gösteriyor. Bu yüzden trader “Solana şu anda en güçlü altcoinlerden biri.” açıklamasını yapıyor.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Coinlerini Unutun! Bu 4 Altcoin Analistlerin Radarında! 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımzıda kripto traderına nazaran Doge yakın vakitte 0,11 dolar düzeyine gelecek. Analist rallinin yüksek profilli bir influencer’dan gelen bir tweet ile de tetiklenebileceğini ekledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap