Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak!

Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak!

Kripto para piyasası bir sis bulutunun içinde tarafını bulmakta zorluklar yaşıyor. İleri istikamette atak yapsa da sonuç olarak tıpkı bölgeye geri dönüyor. Bu bilinmeyen ortamda yapay zeka XRP ve SHIB fiyatının Ekim ayına nasıl başlayacağını belirliyor.

Yapay zeka 1 Ekim için XRP fiyatını belirledi

Yeni haftanın başlamasıyla birlikte, XRP de dahil olmak üzere birden fazla kripto para fiyat artışı gördü. Böylelikle, biraz da olsa optimistlik kripto para bölümüne geri döndü. Makine tahsili algoritmaları önümüzdeki birkaç hafta içinde XRP fiyatında daha fazla ilerleme olacağını öngörüyor. Hakikaten, kripto para izleme ve varsayım platformu PricePredictions’ın makine algoritmaları, en son datalara nazaran XRP’nin 1 Ekim’e kadar 0,516146 dolardan el değiştireceğini öngörüyor.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak! 1XRP 30 günlük fiyat iddiası. Kaynak: PricePredictions

Başka bir deyişle, hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD), ortalama gerçek aralık (ATR), izafî güç endeksi (RSI), Bollinger Bantları (BB) ve başkalarını içeren göstergelere dayanan üstteki projeksiyon doğruysa, XRP’nin mevcut durumundaki fiyatına nazaran % 1,304’lük bir fiyat artışı olacağı manasına geliyor.

XRP fiyat analizi

Halihazırda XRP, son 24 saatte %2,38’lik bir kar kaydetti. Ayrıyeten, evvelki yedi günde %8,02’lik bir artışı temsil eden 0,5095 dolar fiyatından süreç görüyor. En son grafiklerin de gösterdiği üzere hala aylık bazda %4,48’lik kıymet kaybı var.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak! 2XRP 7 günlük fiyat grafiği.

Aynı vakitte, kripto ve finans analitiği TradingView’in sağladığı 1 aylık göstergelerde XRP etrafındaki hassaslık yükselişte. Buna nazaran osilatörler 3’te bir ‘satın alma’yı işaret ediyor. Ayrıyeten, hareketli ortalamalar (MA) 1’de ‘nötr’ bölgede duruyor. Sonuç olarak özette 8’de bir ‘satın alma’ öneriyor.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak! 3XRP 1 aylık hassaslık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Yapay zeka 1 Ekim için SHIB fiyatını belirledi

Geçtiğimiz ay, Shiba Inu (SHIB) topluluğundaki yatırımcılar için baş karıştırıcı bir anlatı ortaya çıkardı. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, 30 gün boyunca SHIB epey çalkantılı bir seyahat geçirdi. Bu süreçte tanınan meme coin’i pahasında %13,18’lik değerli bir düşüşe şahit oldu. Bu keskin düşüş, bilhassa 20 Ağustos’taki muzaffer dönüşünden bu yana 2,85 milyondan fazla süreci kolaylaştıran Shibarium’un tekrar başlatılmasının yankılanan başarısıyla yan yana getirildiğinde, yatırımcıların başlarını kaşımasına neden oldu.

Yakın geleceğin güncellemeler ve gelişmeler açısından belirsizliklerle dolu. Bu yüzden, yatırımcılar ve meraklılar SHIB fiyatının gidişatı hakkında fikir edinmek için sofistike araçlara bakıyor. Biz de bu doğrultuda yapay zekayı kullanan PricePredictions’a baktık. Yapay zeka, SHIB’nin Ekim ayının başında 0,0000073 dolardan süreç görmeye hazır olduğunu gösteriyor.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak! 4SHIB 30 günlük fiyat varsayımı. Kaynak: PricePredictions

Shiba ınu (SHIB) fiyat analizi

SHIB fiyatı, son 24 saat içinde %0,54’lük hafif bir dalgalanma ile 0,000007199 dolar civarında seyrediyor. Ayrıyeten grafik, son bir hafta içinde %0,18’lik mütevazı bir düşüş eğilimi gösteriyor. SHIB’yi çevreleyen daha geniş bağlamı daha detaylı inceleyelim. Şu anda, SHIB 0,00000726 dolardan süreç görüyor. Bu da anlık piyasa hassaslığını özetliyor. Meme coin’i için fiyat seyahatinde kıymetli bir düzey olan 0,00000687 dolarda bir dayanak duruyor. Ayrıyeten SHIB, 0,00000758 dolarda dirençle karşı karşıya.

BTC Piyasası: Yapay Zeka Belirledi: SHIB ve XRP Ekim’de Bu Düzeylerde Olacak! 5SHIB 1 günlük fiyat grafiği.

SHIB şu anda 200 günlük kolay hareketli ortalamanın altında süreç görüyor. Bu da piyasasında muhakkak bir seviyede düşüş hissiyatı olduğunu gösteriyor. Son 30 gün içinde SHIB fiyatı sırf 10 yeşil gün yaşadı. Ayrıyeten, müspet süreç seanslarının mütevazı bir %33’ünü oluşturdu. Geçtiğimiz yıl boyunca, SHIB %39’luk kayda kıymet bir düşüş kaydetti. Böylelikle, birinci 100 kripto muadilinin %61’inin gerisinde kaldı. Bu ortada, SHIB şu anda tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin %92 altında yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap