“XRP’de Hiç Bu Kadar İyi Hissetmedim” Diyen Analistten Çarpıcı Ripple Tahmini

“XRP’de Hiç Bu Kadar İyi Hissetmedim” Diyen Analistten Çarpıcı Ripple Tahmini

Paylaş
“XRP’de Hiç Bu Kadar İyi Hissetmedim” Diyen Analistten Çarpıcı Ripple Tahmini

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) fiyatının 0,20 dolara kadar düşmesine ve emanetten 1 milyar dolarlık XRP çıkılmasına rağmen, bir kripto para analisti fiyatın daha da düşebileceğini söylüyor. Ayrıca analist bu durum için mutlu olduğunu da ekliyor.

Ripple (XRP)’da düşüş öngörenler kervanına bir analist daha eklendi!

Pazar günü Ripple, daha önce Kriptokoin tarafından bildirildiği üzere emanetten 1 milyar XRP daha (bu yaklaşık 225 milyon dolar civarında) piyasaya sürdü. Şimdi kripto topluluğu başka bir XRP fiyat düşüşünden korkuyor. Şu an piyasadaki en büyük üçüncü kripto paranın 0,22 dolardan işlem yaptığı gerçeği göz önüne alındığında, işler kısa vadeli yatırımcılar için pek de iyi görünmüyor.

Ancak uzmanlara göre, uzun vadeli yatırımcılar volatilite için hazır ve sadece dipten daha fazla XRP satın almak için bekliyor. Bu nedenle olası bir büyük fiyat düşüşünden korkmuyorlar. Bu yatırımcılardan biri ve analist olan KiaCrypto, XRP fiyatının şu andan daha düşük seviyelerde olabileceğini söylüyor. Analist kripto paranın 0,08 dolara kadar düşeceğini öne sürüyor. Ancak KiaCrypto’yu bu fiyat düşüşü endişelendirmiyor gibi görünüyor.

KiaCrypto: XRP fiyatı 0,08 ABD dolarına kadar düşebilir

KiaCrypto isimli kripto para yatırımcısı şu anda XRP’nin 0,23 doların altında işlem gördüğünü belirtiyor. Analist bu durum için “harika” diyor ve XRP’de hiç bu kadar iyi hissetmediğini de ekliyor. Bu normalde kripto hayranları ve yatırımcıları tarafından kripto para ucuzken daha fazla XRP tokeni satın alacakları zaman söylenir. KiaCrypto, XRP fiyatının grafiklere göre daha da düşebileceğini söylüyor. Analiste göre kripto para 0,13 ABD dolarına (potansiyel bir çift düşüş) ve hatta 0,08 ABD dolarına düşebilir.

KiaCrypto “XRP ne kadar çok dibe dalarsa o zaman o kadar zor pump’lanır!” diyor. Cumartesi günü, bir başka XRP topluluğu üyesi, XRP fiyatının 0,135 dolara düşme ihtimalini tweetledi. Bu öngörü KiaCrypto’nun açıklamalarına benzer bir tahmin. Ancak analist ve yatırımcılar olası bir XRP fiyat düşüşünden memnun değiller. Bazı yatırımcılar paranın makul fiyatının bir USD’yi aştığını ve gerçek piyasa fiyatının yakında bu rakamla eşleşmesi gerektiğine inanıyor.

Ripple destekli platform şimdi anında Bitstamp’a USD gönderiyor

Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (eski adıyla xRapid olarak bilinen) isimli ürününü bir süredir kullanılmakta olan bir Avustralya şirketi FlashFX, kullanıcıların USD’lerini anında Bitstamp borsasına göndermelerini sağlıyor. FlashFX, kullanıcıların artık SWIFT’in birkaç gün süren nakit para transferlerini beklemelerinin gerekmediğini yazıyor. ODL şimdi bunu neredeyse anında yapıyor. Ripple’la ilgili son dakika haberleri için “Son Dakika Ripple Haberleri: XRP’den Tarihi Rekor, Dev Borsa Entegrasyonu ve Daha Fazlası…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap