XRP İçin Dudak Uçuklatan Varsayım: Yüzde 250 Yükseliş!

XRP İçin Dudak Uçuklatan Varsayım: Yüzde 250 Yükseliş!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: XRP İçin Dudak Uçuklatan Varsayım: Yüzde 250 Yükseliş!

Bir kripto para analisti olan EGRAG Crypto, tanınan altcoin XRP için en son iddiasını yayınladı. Analist, XRP’nin yüzde 250’ye varan bir yükseliş sergileyeceğini öne sürüyor. İşte detaylar…

XRP için dev varsayım geldi

Tanınmış analist EGRAG CRYPTO, Fibonacci geri çekilme düzeylerine dayanan teknik bir tahlile dayanarak XRP fiyatında değerli bir artış potansiyeline dikkat çekti. Analistin yakın vakitte attığı bir tweet’e nazaran, “#XRP 1,4 Dolara: Şayet XRP Fib 0.5 düzeyinin üzerinde 0.57 dolardan inkar edilemez bir teyitle kapanırsa, gözümüzü 1.4 dolara dikeceğiz!” dedi.  EGRAG CRYPTO tarafından paylaşılan grafiğin detaylı tahlili, XRP’nin gelecekteki hareketi için kıymetli olan kilit fiyat noktalarını ortaya koyuyor. “Fitilleme” aralığı 0,3875 dolar ile 0,4719 dolar ortasında gösterilmektedir. Grafik kurulumunu geçersiz kılacağı için 0,3875 doların altına düşülmesi tasa kaynağı olacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: XRP İçin Dudak Uçuklatan Varsayım: Yüzde 250 Yükseliş! 1

XRP’nin net bir tarafa sahip olmadığı ve yalnızca yana yanlışsız hareket ettiği “değişen” alan, analist tarafından 0,4719 dolar ile 0,5119 dolar ortasındaki aralık olarak tanımlanmaktadır. Lakin kripto para ünitesi 0,5119 doları geçmeyi başarırsa, tıpkı vakitte değerli yüzde 50 Fibonacci geri çekilme düzeyi olan 0,5738 dolara kadar uzanan “yükseliş” bölgesine girer. EGRAG CRYPTO’ya nazaran bu fiyat düzeyinin aşılması, kapsamlı bir XRP fiyat rallisi için kilit katalizör. Analist, XRP’nin %50 Fibonacci düzeyinin üzerine çıktıktan sonra değerli bir dirençle karşılaşmayacağını ve sonunda 0,9310 dolar ile yılın en yüksek düzeyini aşabileceğini varsayıyor. Lakin analiste nazaran bu yolun sonu değil. Ona nazaran, yüzde 250’lik bir rallinin sonuncu amacı 1,4694 dolar olan 1,618 Fibonacci uzatma düzeyidir.

Uzun vadeli Ripple kestirimi ne tarafta?

EGRAG’ın XRP’nin fiyat performansına ait daha geniş perspektifi, tarihî birikim eğilimlerine ait tahliline dayanmaktadır. Bu kavram, bir varlık ne kadar uzun müddet birikim halinde kalırsa, sonraki kırılmanın o kadar şiddetli olacağı fikri etrafında dönüyor. Birkaç gün evvel, XRP için her kademesi değerli fiyat çarpanlarına yol açan birden fazla birikim bölgesi belirledi. XRP şu anda 68 aylık en uzun birikim bölgesindeyken, EGRAG CRYPTO bunun patlayıcı bir rallinin başlangıcı olabileceğine inanıyor. Analist, XRP’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 3,3 dolara (ATH) dayalı potansiyel fiyat senaryoları sunmuştur.

Ulaş Utku Bozdoğan: XRP İçin Dudak Uçuklatan Varsayım: Yüzde 250 Yükseliş! 2

Bunlardan en agresifi, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden 27 kat artış öngörüyor ve kripto para ünitesini yaklaşık 89,1 dolara konumlandırıyor. İkinci varsayım, ATH’den 6,75 kat artışla tokenı yaklaşık 22 dolara yükseltiyor. Üçüncü varsayım, ATH’den 6,6 dolara inen 2 kat yükselişi öngörürken, analistin dördüncü varsayımı 46 dolar ile sonuçlanan 14 katlık bir gayesi hedefliyor. Bu yazının yazıldığı sırada XRP, trend çizgisini (siyah) tekrar kazanma teşebbüsünün başarısız olmasının akabinde 0,5093 dolardan süreç görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: XRP İçin Dudak Uçuklatan Varsayım: Yüzde 250 Yükseliş! 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap