Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 14 Coine Bakın!

Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 14 Coine Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 14 Coine Bakın!

Bitcoin’de 45 bin doların güçlü bir şekilde aşılması, altcoin piyasasında beklenen canlanmayı tetikledi. İlk 100 kripto para birimi arasında Waves (WAVES), son 24 saat içinde %60’dan fazla değerlendi ve Cardano (ADA) ile son zamanların en yüksek performanslarından birini sergiledi. Web3, meme ve metaverse coin piyasası da bu yükselişe çift haneli eşlik ediyor. İşte 29 Mart’ın yeşil tahta liderleri…

Bu Web3 ve metaverse coin projeleri zirveyi zorluyor

Son 24 saatteki fiyat değişikliklerine bakıldığında, metaverse odaklı projelerin kripto para piyasasının genel eğilimini takip ettiği görülüyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi, 2021’in boğasının son trendi Facebook’un Meta olarak yeni markalaşacağını duyurmasıyla metaverse coin piyasası oldu. 18 Mart’ta, ChainCade (CHAINCADE), son 24 saatte %60’tan fazla yükselerek yeşil tahtada ilk sıraya yerleşiyor. vEmpire DDAO (VEMP) %51,6 yükseldi ve %40 ile Monavale (MONA) ilk 3’ü tamamlıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 14 Coine Bakın! 1

Wilder World (WILD) ve Realm (REALM) ise yaklaşık %20’lik yükselişle mevcut ralliyi en verimli şekilde değerlendiren diğer metaverse coin projeleri. Altıncı sırada yer alan NFT Worlds (WRLD), geçtiğimiz haftalarda NFT staking havuzlarını kullanıma açtı ve bir süredir bu listede ilk sıralara ulaşmayı başarıyor. Bu altcoin’ler ile birlikte listenin genel görünümü aşağıdaki gibi.

 1. ChainCade (CHAINCADE)
 2. vEmpire DDAO (VEMP)
 3. Monavale (MONA)
 4. Wilder World (WILD)
 5. Realm (REALM)
 6. NFT Worlds (WRLD)

Meme projeleri de ivmeyi takip ediyor

Metaverse coin’lerin ardından, 2021’in boğasının başrolünde yer alan meme coin projelerini listeleyelim. Vitoge (VITOGE), son 24 saatlik zaman diliminde %80’den fazla yükseldi ve geçen haftadan bu yana %100 değer kazandı. İkinci sırada, 24 saatlik kazancını %68, son iki haftalık kazancını %344 üzerinde tutan Swole Doge (SWOLE) yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 14 Coine Bakın! 2

Bugün önemli kazanımlar elde eden diğer meme token’ler:

 1. Vitoge (VITOGE)
 2. Swole Doge (SWOLE)
 3. SafeMoon Inu (SMI)
 4. CorgiCoin (CORGI)
 5. SmugDoge (SMUG)
 6. Cat Token (CAT)

Web3 piyasası

CUDOS (CUDOS) ve Saito (SAITO), son 24 saat içinde çift haneli kazançlara ulaşarak Web3 piyasasında en yüksek performanslar oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 14 Coine Bakın! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap