Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Patladı: Bu 13’üne Bakın!

Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Patladı: Bu 13’üne Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Patladı: Bu 13’üne Bakın!

Fed toplantısına saatler kala Bitcoin boğaları 41 bin dolar ziyaretti, daha yüksek seviyeden gelen satışlar şimdilik 40 bin 500 bandında soğutuluyor. Ethereum, BNB, Ripple, Cardano, Solana ve Avalanche, lider kriptoya ortalama %5’lik kazançlar eşlik ediyor. Hacim devlerinin yanı sıra Web 3, meme ve metaverse coin piyasalarında önemli patlamalar mevcut. Günün yeşil tahta liderlerini, fiyatları harekete geçirmiş olabilecek yakın tarihli duyurularla listeleyelim.

16 Mart’ta en çok yükselen 5 metaverse coin

Bitcoin boğalarının 40 bin doları kırması ardından kripto para piyasası bugün yeşil. Metaverse coin tahtasında %25’lik kazanımla ilk sırada yer alan NFT Worlds (WRLD), yakın tarihli NFT stake havuzu ve bir NFT yayınıyla güçlü bir ivme yakaladı. Kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak ve WRLD token’lerin rahatça harcanabilmesi üzerine PC, Mac, Xbox, ve Playstation gibi cihazlarla entegrasyon diğer önemli gelişme.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Patladı: Bu 13’üne Bakın! 1

Listenin ilerleyen sıralarında günü çift haneli kazançlarla sürdüren XBLADE, VFOX, ARV ve XDG yer alıyor. CryptoWar xBlade, 15 Mart’ta Xspace üzerinde bir NFT koleksiyonu piyasa sürdü. Bugün %25 değerlenen XBLADE ile beraber listenin genel görümü aşağıdaki gibi.

 1. NFT Worlds (WRLD)
 2. CryptoWar xBlade (XBLADE)
 3. VFOX (VFOX)
 4. Ariva (ARV)
 5. Decentral Games Governance (XDG)

Yeşil tahtanın meme coin liderleri

Meme coin piyasasında son 24 saatlik kazanımlar %50’yi aşıyor. CoinMarketCap veya CoinGecko listelerinin ardından meme projelerinin bir hype dalgası yarattığı sık görülür, aynı ivme aşağı yönde de gözlenmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Patladı: Bu 13’üne Bakın! 2

SDOGE, %86 ile ilk sırada olmak üzere listenin genel görünümü:

 1. Sincere Doge (SDOGE)
 2. Shiba Inu Mother (SHIBM)
 3. Swole Doge (SWOLE)
 4. Vita Inu (VINU)
 5. 1-UP (1-UP)

Web 3 coin piyasa incelemesi

Web3 coin piyasasında, bir süredir yükseliş ivmesini sürdüren GRT bugün %10 daha ekledi. Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesaj gönderimi sağlayan Mask Network (MASK), Atem ve Celer Network gibi önemli ortaklıklarla yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış gibi görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Web3, Göğüs ve Metaverse Coin’ler Patladı: Bu 13’üne Bakın! 3

Listenin genel görünümü:

 1. The Graph (GRT)
 2. Mask Network (MASK)
 3. CUDOS (CUDOS)

Fed toplantısı bugün 21:00’da yapılacak ve faiz kararı 21:30’da açıklanacak. Kriptokoin.com olarak derlediğimiz uzman yorumlarına buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap