Wall Street Emektarı: Bu 4 Altcoin’den Alacağım!

Wall Street Emektarı: Bu 4 Altcoin’den Alacağım!

Paylaş
BTC Piyasası: Wall Street Emektarı: Bu 4 Altcoin’den Alacağım!

Eski bir Navy SEAL ve eski BlackRock yöneticisi olan Kayle Watson, uzun vadeli satın almayı düşündüğü 4 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak Wall Street emektarının paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

21Shares yöneticisi, bu altcoin projelerini tutmak için almayı planlıyor

Kayle Watson, Deniz Kuvvetleri Akademisi’nde makine mühendisliği okuduktan sonra, ABD Navy SEAL olmak için ünlü zorlu eğitimden geçmeden önce üç yıl gemide çalıştı. Dokuz yıllık aktif görevden sonra, Money dergisini okumaktan her zaman zevk alan Watson, New York’a gitmeye ve Wall Street’te bir iş bulmaya karar verdi. Şimdi ise Cathie Wood destekli bir girişim olan 21Shares’in yeni atanan ABD satış başkanı olarak kriptoyla ilgileniyor.

Uzun vadeli bir yatırımcı olarak Kayle Watson, trade etmek yerine satın alıp elde tutmaya çalışacağını söylüyor. Kripto cüzdanını kurduktan sonra Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC) ve Terra (LUNA) dahil olmak üzere bazı token’leri toplamaya hazırlanıyor.

BTC Piyasası: Wall Street Emektarı: Bu 4 Altcoin’den Alacağım! 1

Geleneksel finans geçmişi, dikkatini Blockchain’in gerçek dünya verilerine erişmesine izin veren merkezi olmayan bir oracle ağı olan Chainlink’e yönlendirmesine yardımcı oldu. Nitekim, Alkesh Shah liderliğindeki Bank of America analistleri Perşembe günü bir notta, Chainlink’in finans, sigorta, tedarik zinciri, oyun ve kumar genelinde Blockchain kullanım durumlarının benimsenmesini hızlandırabileceğini belirtiyor.

Araştırma notunda, merkezi olmayan oracle ağı, akıllı sözleşmelere yatırılan 60 milyar dolardan fazla parayı güvence altına aldı, iki milyardan fazla veri noktası sağladı ve NFT dağıtımı ve oyun için 2,5 milyondan fazla doğrulanabilir rastgele sayı üretti.

BTC Piyasası: Wall Street Emektarı: Bu 4 Altcoin’den Alacağım! 2

Kayle Watson, ikinci katman ağı üzerindeki 21Shares araştırmasını bitirdikten sonra Polygon konusunda da olumlu olduğunu söylüyor. Kripto varlık yöneticisi, Kasım ayında SIX Swiss Exchange’de dünyanın ilk Polygon ETP’sini başlattı.

Şirketin şu anda 28 kripto destekli ETP’si ve 10 düzenlenmiş Avrupa ve İsviçre borsasında 100’den fazla listelemesi var. ABD’de, yakın tarihli bir dosyaya göre SEC’in 3 Nisan’da onaylamaya veya reddetmeye karar vereceği ARK 21Shares Bitcoin ETF’yi dosyalamak için Cathie Wood’dan Ark Invest ile işbirliği yaptı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap