Wall Street Analistinden Ripple İçin Fiyat Tahmini!

Wall Street Analistinden Ripple İçin Fiyat Tahmini!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Wall Street Analistinden Ripple İçin Fiyat Tahmini!

Wall Street’in önde gelen finans analistlerinden Linda Jones, Ripple XRP’nin kıymetinin geleceğine ait görüşlerini paylaştı. Jones, kripto para ünitesini çevreleyen yasal netlik nedeniyle kurumsal yatırımcıların ve büyük şirketlerin XRP’nin fiyatını üst çekmede kıymetli bir rol oynayacağı fikrinde.

Linda Jones’un Ripple XRP’nin bedeli ve kurumsal tesiri hakkındaki görüşleri

Ünlü finansal analist Linda Jones, yakın vakitte attığı bir tweet’te değerli bir noktaya vurgu yaptı. Ripple XRP’nin gelecekteki bedeline katkıda bulunacağına inandığı faktörlere ait görüşlerini paylaştı. Jones, kurumsal yatırımcıların ve büyük kurumsal oyuncuların önümüzdeki yıllarda XRP’nin fiyat artışının gerisindeki itici güçler olacağını argüman ediyor. Bu öngörü, XRP’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yasal statüsüne ait değerlendirmesinden kaynaklanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Wall Street Analistinden Ripple İçin Fiyat Tahmini! 1

Jones, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir federal mahkemenin Ripple XRP’yi resmi olarak dijital bir varlık olarak sınıflandırdığını vurguluyor. Bu yasal onaya dayanarak Jones, kurumsal yatırımcıların XRP’ye değerli ölçüde yatırım yapacağını belirtiyor. Buna nazaran artık ek teminata muhtaçlık duymadığını savunuyor. Bunu şöyle açıklıyor:

“XRP’nin fiyatını yükseltecek olan kurumsal paradır. Kurumların yasal netliğe ve çerçeveye muhtaçlığı var. Dava bunun kıymetli bir kesimiydi.”

Jones ayrıyeten Kongre’nin bilhassa kripto para ünitelerini ele alan yasalar çıkarmasının gerekliliğine de işaret ediyor. Kripto merkezli düzenlemelerin kaçınılmaz olduğuna vurgu yapıyor. Ayrıyeten bu durumun nihayetinde Ripple XRP’ye akan fonların artmasına neden olacağına inanıyor.

Uzman görüşlerinin yakınsaması

Linda Jones’un bakış açısı, önde gelen bir hazine idaresi uzmanı olan Shannon Thorp üzere bu alandaki uzmanların görüşleriyle de örtüşüyor. Thorp daha evvel kurumsal yatırımcıların Ripple XRP piyasasındaki kişisel iştirakçileri potansiyel olarak geride bırakabileceğini belirtmişti. Bu fikir, kurumsal ilginin varlığında XRP’nin değerlemesinin düşük kalmayacağı kanısına dayanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Wall Street Analistinden Ripple İçin Fiyat Tahmini! 2

Jones, mevcut piyasa şartlarına karşın, bir doların altında süreç görürken XRP’ye yatırım yapmanın stratejik bir fırsat sunduğunu vurguluyor. Buna nazaran önümüzdeki iki yıl içinde Ripple XRP’nin bedelinde değerli bir artış olacağını öngörüyor. Ayrıyeten bu öngörüyü göz önünde bulunduran Jones risk odaklı hareket ediyor. Öbür taraftan XRP’yi mevcut fiyatı olan 0,60 dolardan satın almaya vurgu yapıyor. Bunu düşük riskli bir yatırım stratejisi olarak kıymetlendiriyor.

XRP’nin seyahatinde kurumsal momentum

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Linda Jones’un görüşleri kıymetli. Ripple XRP’nin piyasa dinamiklerinin geleceğini şekillendirmede kurumsal yatırımcıların artan rolünün altını çiziyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Wall Street Analistinden Ripple İçin Fiyat Tahmini! 3

Yasal netlik ilerledikçe ve düzenleyici çerçeveler geliştikçe, kurumsal sermayenin Ripple XRP’ye akışı olacak. Buna nazaran bu gelişme kripto para ünitesi için dönüştürücü bir periyoda işaret edecek. Ayrıyeten potansiyel olarak değerli bir fiyat artışına yol açacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap