Voyager Bu Altcoin Ünitelerini Satmaya Devam Ediyor!

Voyager Bu Altcoin Ünitelerini Satmaya Devam Ediyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Voyager Bu Altcoin Ünitelerini Satmaya Devam Ediyor!

Geçtiğimiz yıl iflas eden kripto kredi şirketi Voyager, son günlerde Bitcoin ve altcoin satışları yapıyor. Batık şirket, elindeki kripto varlıkların satışının büyük kısmını Coinbase borsası üzerinden gerçekleştirdi.

Blockchain takipçisi Lookonchain, bu sabah saatlerinde Voyager Digital’in son 4 gün içerisinde elinden çıkardığı altcoin birimlerinin ölçü ve maddi bedellerini bir tablo halinde toplumsal medyada paylaştı. Bilgilere nazaran batık şirket son 4 gün içerisinde 49 farklı kripto para ünitesi sattı. Lookonchain, kelam konusu kripto paraların toplam bedelini ise 63 milyon $ olarak tespit etti.

BTC Piyasası: Voyager Bu Altcoin Ünitelerini Satmaya Devam Ediyor! 1

Maddi kıymete kıyasla şirketin en büyük satış yaptığı 3 kripto para ünitesi sırasıyla Bitcoin, Ethereum ve Shiba Inu oldu. Voyager; 23 milyon $ pahasında 781 BTC, 17.6 milyon $ bedelinde 9.570 ETH ve 14 milyon dolar bedelinde sayılamayacak kadar çok SHIB satışı yaptı. Şirketin sattığı öbür değerli altcoin üniteleri ortasında LINK, MATIC, MANA, SAND de bulunuyor.

Voyager Neden Altcoin Satıyor?

2022 yılında iflas eden kripto şirketi hakkında açılan davalar günümüzde hala devam ediyor. Voyager, Mayıs ayında yaptığı duyuruda müşteri varlıklarının %35’i için ödeme yapacaklarını açıklamıştı. Batık şirketin bu nedenle elindeki kripto para ünitelerini satması olası.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap