Vitalik Shiba Inu Destanında Büyük Gelişme: SHIB’leri Aldı!

Vitalik Shiba Inu Destanında Büyük Gelişme: SHIB’leri Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Vitalik Shiba Inu Destanında Büyük Gelişme: SHIB’leri Aldı!

Ethereum’dan Vitalik Buterin, Crypto Relief fonuna yaptığı büyük Shiba Inu bağışından 100 milyon dolar geri aldı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

CryptoRelief 100 milyon dolarlık SHIBA fonunu bana geri gönderiyor. CryptoRelief’in mevcut mükemmel çalışmasını dünya çapında bazı yüksek riskli, yüksek ödüllü Covid bilimi ve yardım projeleriyle tamamlamak için bu fonları bilim danışmanlarının yardımıyla kişisel olarak dağıtmayı planlıyorum.

Milyarder, geri aldığı Shiba Inu token’lerini ne yapacak?

Söz konusu yardım fonunu oluşturan Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Hindistan’ın katkıda bulunabileceği projelerin kapsamını sınırlayan yasalarına uyma gereğini açıklıyor. Aynı zamanda, bir Kanada vatandaşı olan Vitalik Buterin, bağışlar konusunda daha fazla serbestliğe sahip ve bu da daha riskli bahisler yapmasına izin verecek:

Vitalik’in Hintli olmaması nedeniyle, daha hızlı karar verebilir ve daha yüksek riskli ancak yüksek getirisi olan projelere daha hızlı bir şekilde dağıtım yapabilir.

Vitalik Buterin, fonları aşı, havalandırma, hava filtreleme ve diğer alanlarda araştırma ve geliştirmeye odaklanan projelere yönlendirecek olan ‘Balvi’ adlı bir organizasyonun kurucu ortağı olduğunu söylüyor. 100 milyon dolarlık toplam tutar USD Coin’e (USDC) çevrildi, bu da gelecekteki bağışların SHIB tokeni üzerinde satış baskısı yaratmayacağı anlamına geliyor.

BTC Piyasası: Vitalik Shiba Inu Destanında Büyük Gelişme: SHIB’leri Aldı! 1

Genç milyarder, pandemi odaklı yardım fonuna 1 milyar dolarlık SHIB bağışladıktan sonra Mayıs ayı başlarında oldukça heyecan yarattı. Ancak, fiyat oynaklığı ve uyum sorunları nedeniyle cömert bağışı gerçekten nakde çevirmek zordu. Lex Fridman ile yaptığı bir podcast’te Buterin, sahip olduğu köpek paralarının milyarlarca değerinde olduğunu nasıl anladığını ve onlarla ‘gerçekten iyi şeyler’ yapmaya karar verdiğini hatırladı:

Bu köpek token’lerini gördüm ve gittikçe daha fazla insanın onlar hakkında konuştuğunu ve bir noktada bu şeylerin milyarlarca dolar değerinde olduğunu fark ettim ve bununla yapabileceğiniz gerçekten çok iyi şeyler var. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap