Vitalik Buterin Ethereum’un Bir Sonraki Hedefini Açıkladı: 3.000!

Vitalik Buterin Ethereum’un Bir Sonraki Hedefini Açıkladı: 3.000!

Paylaş
Vitalik Buterin Ethereum’un Bir Sonraki Hedefini Açıkladı: 3.000!

Kriptokoin.com – Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, önde gelen Blockchain akıllı sözleşme platformunun, bir dizi iyileştirme gerçekleştirildikten sonra saniyede 3.000 işlem gerçekleştirebileceğine inandığını söyledi.

Vitalik Buterin: Ethereum saniyede 3.000 işlem gerçekleştirebilecek!

Yeni bir tweet’te Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, popüler kripto paraya gelen güncellemelerin bazılarını özetliyor. Ethereum’un İstanbul güncellemesi şu anda Aralık ayının başında piyasaya sürülmeye hazır.  Ayrıca Vitalik Buterin, kripto para biriminin karşılaştığı en zor problemlerden oluşan listeyi güncelledi. Bu liste ilk kez 2014 yılında yayınlandı. Şimdi ünlü uzman beş yıl sonra, her biri için matematik, bilgisayar bilimi ve ekonomi ile ilgili çeşitli konuları kapsayan notlarını gözden geçiriyor ve ilerlemeyi (veya eksikliğini) analiz ediyor.

Ethereum kurucusu açıklamalarında kripto endüstrisinin, proof-of-stake ve yeni gizlilik önlemleri uygulama çabalarını ve değerlerini koruyan istikrarlı paralar oluşturduğunu vurguluyor. Bu son listede bazı girişler, kriptografik gizleme, oracles (merkeziyetçi başarı metrikleri), benzersiz insan kimlikleri (sistem karşıtı sistemler) ve itibar sistemleri de dahil olmak üzere önceki listesiyle kesişiyor. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in tam analizini buradan kontrol edebilirsiniz.

Ethereum fiyatında son durum nedir?

İkinci en büyük kripto para birimi  Ethereum, yazım sırasında ufak artışla 148 dolar seviyesinden işlem görüyor. En büyük altcoin şu anda 16,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ethereum yazım sırasında piyasa değeriyle 11,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ethereum’la ilgili son dönemdeki popüler haberler için “Ethereum Düşüş Yönlü Eğilimi Hızlandırdı – 125 Dolar Kapıda mı?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap