Uzmanların 10x Beklediği Altcoin Duyuruldu!

Uzmanların 10x Beklediği Altcoin Duyuruldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Uzmanların 10x Beklediği Altcoin Duyuruldu!

Yakın tarihli bir strateji oturumunda, ünlü bir kripto analisti, süratle büyüyen bir kripto para ünitesi olan Solana’nın (SOL), Ethereum’un beklenen boğa piyasası tarafından beslenen tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yaklaşmaya hazır olduğunu öngördü. Başkan altcoin Ethereum’un ölçeklenebilirliğinin Cancun güncellemesiyle kıymetli ölçüde artacak olmasıyla birlikte, analist Solana’nın şu anki fiyatı olan 25,75 dolardan yüzde 870’lik etkileyici bir artışla 250 dolara yükselebileceğine inanmakta. İşte detaylar…

Blofin, bu altcoin projesine dikkat çekti

Abone sayısı 446.000’i aşan tanınan YouTube kanalı InvestAnswers’ın sunucusu, önde gelen bir kripto-finansal hizmetler firması olan Blofin’in bir varsayımına dikkat çekti. Blofin’in iddiasına nazaran, 2024’ün birinci çeyreğinde gerçekleşmesi planlanan Cancun yükseltmesinin akabinde Ethereum’un pahası 9.700 dolara fırlayabilir. InvestAnswers sunucusu Ethereum’un potansiyeli konusunda optimistliğini koruyor. Lakin, artışın önümüzdeki aylarda gerçekleşmesini beklemiyor. 2025’in başlarını daha mümkün bir vakit çizelgesi olarak öneriyor. Analist, şunları söylüyor:

Blofin’e nazaran, Ethereum’un Cancun yükseltmesinden sonra, fiyatın 2024’ün birinci çeyreğinde ETH başına 9.700 doları aşabileceğini iddia ediyorlar. Elbette bu onların en optimist durumu… Bir sonraki soru her vakit, ‘Peki Ethereum 9.700 dolara çıkarsa, Solana’nın fiyatı ne olur? Sizin için hesapladım. ETH 9.700 dolara ulaşırsa en az 250 dolar olacak. Şu anda bulunduğu yerden 9.700 doların 5 kattan fazla olduğunu ve elbette Solana’nın o vakit ETH’den daha süratli yükseleceğini unutmayın.

BTC Piyasası: Uzmanların 10x Beklediği Altcoin Duyuruldu! 1

Bitcoin varsayımı de var

Genellikle potansiyel bir “Ethereum katili” olarak bilinen Solana, yüksek süreç suratı ve düşük fiyatları nedeniyle popülaritesinde ve benimsenmesinde süratli bir büyüme gördü. Ethereum Cancun güncellemesiyle ölçeklenebilirliğini artırmaya çalışırken, birçok yatırımcı dikkatlerini Solana üzere alternatif platformlara çeviriyor. Bunları merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı mukaveleler için uygun seçenekler olarak görüyor. Solana’nın fiyatında öngörülen yükseliş münferit bir durum değil. Anonim analist Bitcoin (BTC) için daha evvel yaptığı iddiası de tekrarladı. Evvelki aylarda, amiral gemisi kripto para ünitesinin değerli bir artış yaşayacağını ve 2024’ün başlarında 42.000 dolar maksadına ulaşacağını sav etmişti.

Analist, “Birkaç ay evvel birçok kere söyledim, 2024 yılının Ocak ve Nisan ayları ortasında 42.000 dolarlık bir Bitcoin maksadımız olursa şaşırmam,” diye teyit etti. Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 29,804 dolardan süreç görüyor. Analistin varsayımı yanlışsız çıkarsa bu, gelecek yılın başlarına kadar bedelde yüzde 40’lık kayda kıymet bir artış manasına gelecek ve Bitcoin’i potansiyel bir boğa koşusu için konumlandıracaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap