Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar!

Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar!

Kripto analisti Ali Martinez, DOGE için büyük bir hareket bekliyor. CoinsKid takma isimli analist ise XRP için patlayıcı bir yükseliş öngörüyor. Analist Ikemefula Aruogu, 3 DeFi altcoin projesinin ralliye hazırlandığını söylüyor. Kripto analisti Rudy Fares, satın alınacak 3 altcoin’i paylaşıyor.

DOGE aya mı gidiyor? Uzman büyük bir hareket öngörüyor!

Kripto analisti Ali Martinez, Dogecoin’in (DOGE) mevcut durumuna ait görüşlerini lisana getiriyor. Martinez, Dogecoin’in bir kırılmanın eşiğinde olduğunu söylüyor. Bu nedenle, yatırımcılar için ilgi alımlı bir fırsat sunduğuna inanıyor. Temel direnç düzeylerini ve adres birikimine ait geçmiş dataları tahlil eden Martinez, DOGE’nin 0,75 dolarlık arz duvarını aşması halinde %10’luk potansiyel bir fiyat artışı öngörüyor. Analiste nazaran, 0,75 dolarlık arz duvarını aşması Dogecoin’in fiyatında kayda paha bir yükselişi tetikleyecek. Böylelikle, onu 0,85 dolara çıkaracak. Bu fiyat düzeyi, daha evvel 12,34 milyardan fazla DOGE satın almış olan yaklaşık 176.000 adresin varlığı nedeniyle değer taşıyor.

Önemli sayıda yatırımcı tarafından gerçekleştirilen bu birikim, ruhsal ve stratejik bir dayanak düzeyine işaret ediyor. Ayrıyeten, bu seviyeyi potansiyel fiyat hareketleri için değerli bir eşik haline getiriyor.

Uzman: XRP’nin bu yıl 6 dolara ulaşması mümkün

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile Ripple ortasında yaşanan ve kripto para kesimi için olumlu bir sonuçla sona eren yasal açmazın akabinde, davanın merkezindeki token XRP yükseldi. Kripto analisti CoinsKid, mevcut durumu 2020’dekiyle karşılaştırarak bunun ardındaki teknik tahlili (TA) açıklıyor.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 1XRP fiyat hareket tahlili ve varsayımı / Kaynak: CoinsKid

Uzman, XRP tokeninin 2020’de olduğu üzere potansiyel olarak öteki bir üst hakikat hareket yapmadan evvel bir geri çekilme ve bir dayanak düzeyine geri dönme mümkünlüğünü vurguluyor. Bu yüzden, büyük yeşil mum çubuğu hareketleri yerine geri çekilmeler sırasında satın almalarını tavsiye ediyor. CoinsKid ayrıyeten, XRP’nin yükselen üçgen grafik formasyonu oluşturduğunu söylüyor. Uzmana nazaran, 2023’ün sonuna kadar XRP’nin 6 dolar işaretine ulaşmasıyla muhtemelen tepe yapacak. Bu bağlamda uzman, şu açıklamayı yapıyor:

3 numaralı büyük dalga, teorik olarak, Nisan 2021’in en yüksek düzeyini ve potansiyel olarak XRP için tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) kırma gücü olmalı. Bu yüzden rahatlayın, sakinleşin ve önümüzdeki birkaç haftanın kriptoda geçmesine müsaade verin. Zira açıkçası çok değişken ve hakikaten çok satılmış olan DXY’ye sahibiz.

3 DeFi altcoin ralliye hazırlanıyor: LDO, UNI ve AAVE

Lido Finance (LDO)

Lido, kripto sanayisindeki en ünlü likit staking protokollerinden biri. LDO, 2023 yılının 1. çeyreğindeki birinci dalgalanmadan sonra konsolide oldu. Yılın en yüksek düzeyi olan 3,41 dolara ulaştıktan sonra 1,58 dolara düştü. Lakin LDO, bir yıldan uzun bir süreyi kapsayan uzun vadeli bir trend çizgisi tarafından desteklenen bir yükseliş trendini sürdürdü.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 2LDO Haftalık Grafik / Kaynak: TradingView

LDO kısa mühlet evvel haftalık vakit diliminde aşağı istikametli bir trend çizgisinin üzerine çıktı. Bu yüzden, daha yüksek fiyat düzeylerine ulaşma mümkünlüğü var. DeFiLlama’dan alınan bilgiler ayrıyeten LDO’nun Kilitlenmiş Toplam Bedelinde (TVL) istikrarlı bir artış olduğunu gösteriyor. Bu da likit stake protokolünün ekosistemine sermaye akışını yansıtıyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap, token takaslarını ve alım satımlarını mümkün kılan önder bir DeFi protokolü. Yönetişim tokenı UNI, geçtiğimiz birkaç hafta içinde etkileyici bir yükseliş yaşadı. UNI, Haziran ayının ortasından bu yana 3,6 dolarlık düşük bir düzeyden 6,0 dolarlık aktüel bir fiyata tırmandı. Son ralli, yaklaşık bir ay içinde %67’lik bir çıkarı yansıtıyor.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 3UNI Haftalık Grafik / Kaynak: TradingView

Haftalık fiyat grafiği, fiyatın uzun vadeli bir düşüş trend çizgisinin üzerine çıktığını gösteriyor. Bu, üst istikamette değerli bir kırılmaya işaret ediyor. Ayrıyeten, mevcut fiyat rallisi için sürdürülebilir bir ivmeyi yansıtıyor. Ralli, UNI’nin bir yılı aşkın bir süreyi kapsayan ikili bir taban oluşturmasının akabinde başladı. Analistler, yılın başından bu yana nispeten sabit kalan 3,84 milyar dolarlık TVL’ye karşın UNI’nin fiyat artışının devam etmesini bekliyor.

Aave (AAVE)

Aave, stake etme yoluyla faiz kazanabilen lokal bir token AAVE’ye sahip merkezi olmayan bir kripto borç verme platformu. Aave’nin fiyatı geçtiğimiz ay %87 artarak 47,18 dolardan 88,06 dolara yükseldi. Yükseliş ivmesinin devam etmesine karşın, fiyat yazım sırasında 77,86 dolara geriledi.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 4AAVE Haftalık Grafik / Kaynak: TradingView

Aave, birden fazla taban tarafından oluşturulan takviyeden sıçradıktan sonra mevcut ralli ile uzun vadeli bir trend çizgisinin üzerine çıktı. Kullanıcılar, Aave üzerinde merkezi olmayan bir stablecoin olan GHO’nun piyasaya sürülmesinin protokolün benimsenme düzeyini artıracağına ve potansiyel fiyat artışını destekleyeceğine inanıyor. Bu ortada, DeFiLlama bilgileri, Aave’nin TVL’sinin Ocak ayında 3,697 milyar dolardan bu yazının yazıldığı sırada 6,09 milyar dolara yükseldiğini gösteriyor. Bu, protokolün ekosistemine fon akışını ve Aave protokolünün benimsenmesinin arttığını yansıtıyor.

Satın alınacak en uygun 3 altcoin

Ripple (XRP): Bir kripto para ünitesinden daha fazlası

Listemizin birinci sırasında yer alan Ripple (XRP), dijital bir para ünitesinden çok daha fazlası. Finansal süreçler için dijital bir ödeme protokolü olarak iki katına çıkan yenilikçi bir teknoloji. Ripple, süratli ve düşük maliyetli memleketler arası para transferlerine imkan tanıyor.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 5XRP 1 haftalık grafik / Kaynak: TradingView

Bu ortada, Ripple’ın piyasadaki dalgalanmalar karşısında gösterdiği dayanıklılık onu yatırımcıların radarına soktu. Uyarlanabilirliği ve bankacılık kurumları ortasında artan kabulü, bir boğa koşusu durumunda değerli bir büyüme görebileceğini gösteriyor.

Litecoin (LTC): Bitcoin’in altınının gümüşü

Listede sırada Litecoin (LTC) var. Çoklukla ‘Bitcoin’in altınının gümüşü’ olarak anılan Litecoin, kripto para piyasasında istikrarlı bir oyuncu oldu. Charlie Lee tarafından 2011 yılında yaratılan altcoin, Bitcoin’i takip eden birinci kripto para ünitelerinden biriydi. Ayrıyeten, piyasadaki yerini sağlam bir biçimde sağlamlaştırdı.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 6LTC 1 haftalık grafik / Kaynak: TradingView

Litecoin’in avantajları ortasında daha süratli blok oluşturma oranı ve daha süratli süreç yapılmasını sağlayan PoW bir komut evrakı var. Güçlü piyasa varlığı ve dengeli performansı göz önüne alındığında Litecoin, potansiyel bir boğa koşusundan evvel dikkate alınması gereken umut verici bir rakip.

Cardano (ADA): Yakında potansiyeli ortaya çıkacak

Cardano’nun eşsiz iki katmanlı mimarisi, akıllı mukavelelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesi ve yürütülmesi için inançlı, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir platform sunuyor. Cardano’yu değerli kılan sadece teknik gücü değil; faaliyetlerinde hesap verebilirlik, şeffaflık ve kapsayıcılık konusundaki kararlılığı da ilgi cazip.

BTC Piyasası: Uzman Yorumu: Büyük Çıkış Yapacak 7 Altcoin Bunlar! 7

Cardano, başka kimi kriptolar kadar uzun bir geçmişe sahip olmasa da, devrimci yaklaşımı ve gelecek vaat eden teknolojisi, potansiyel bir boğa koşusu beklentisiyle onu heyecan verici bir tutuş haline getiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap