Uzman Görüşü: Bu 4 Kapalılık Coini Boğa İçin En Yeterli Seçimler!

Uzman Görüşü: Bu 4 Kapalılık Coini Boğa İçin En Yeterli Seçimler!

Paylaş
BTC Piyasası: Uzman Görüşü: Bu 4 Kapalılık Coini Boğa İçin En Yeterli Seçimler!

Gizlilik, kripto para dünyasında on yılı aşkın müddettir gelişen bir anlatı. Birinci saklılık coini olan Bytecoin 2012 yılında piyasaya girdi! Yeniden de, zımnilik coinleri bugün hala gelişiyor. Altcoinbuzz grubunda kripto uzmanı Crypto Radahn, yaklaşan boğa koşusu için en güzel 4 saklılık coini belirledi.

İlk sırada Oasis Network (ROSE) var

En güzel kapalılık coini listesinde birinci sırada ROSE yer alıyor. ROSE, Oasis ağının lokal tokeni. Kapalılık özellikli, Katman-1 (L1) EVM uyumlu bir Blockchain. Dahası geliştiriciler, Cosmos SDK kullanarak oluşturdu. Oasis ağını iki ana bileşen destekliyor. Birincisi Konsensüs katmanı. Burada, Proof-of-Stake (PoS) konsensüsü ağın ölçeklenmesini ve yüksek bir randımanı desteklemesini sağlıyor. İkincisi, Paratime katmanı. Bu katman birden fazla Paratime barındırıyor. Her bir Paratime eşsiz ve muhakkak bir kullanım durumuna hizmet edecek formda şekillendirilebiliyor.

ROSE tokeninin çeşitli kullanım durumları var. Pekala, ROSE’u en yeterli saklılık coinlerinden biri yapan ne? Ağında yüzlerce Merkezi Olmayan Uygulama (dApps) inşa edilmesini seviyoruz. Ayrıyeten, bir hibe programı ve bir ekosistem fonu var. Geliştiricileri teşvik ederek ekosistemini büyütme imkanı var. Buna karşılık, daha fazla kullanıcı Oasis’e yönelecektir. Bu da doğal olarak ROSE’a olan talebi artıracaktır.

İkinci sıradaki saklılık coini: Aleph Zero (AZERO)

AZERO, Aleph Zero’nun lokal tokenı. Özetle, süratli, ölçeklenebilir ve zımnilik odaklı bir L1 blok zinciridir. Oasis’e benzeri halde Aleph Zero da PoS konsensüsünü kullanıyor. Aleph Zero, kapalılık özelliklerini geliştirmek için Zero Knowledge (ZK) teknolojisinden yararlanıyor. AZERO tokeninin birçok kullanım alanı var.

Bize nazaran Aleph Zero şahane bir kapalılık coini. Çok sayıda paydaşlık kurdu. Bunlarla Aleph Zero ekosistemi büyüyebilir ve gelişebilir. Örneğin, üstteki paylaşım Deutsche Telekom ile yapılan paydaşlığı ayrıntılandırıyor. Bu çeşit paydaşlıklar Aleph Zero’nun meşruiyetini ve potansiyelini artırıyor.

Üçüncü sırada Ator Protocol (ATOR) geliyor

En düzgün kapalılık coini listemizde sırada ATOR var. ATor Protocol’ün mahallî tokenı. ATOR, merkezi olmayan internet rölelerini etkinleştirmeyi amaçlıyor. Bunu yapmak için röle operatörlerini teşvik ediyor. Bu sayede, daha açık ve özel protokoller donanımla gelişebilir. Dünya çapında daha fazla röle ile ağlar daha inançlı ve merkezi olmayan hale geliyor. Elbette, ATOR tokeninin kullanım alanları var.

Burada, ATOR protokolünün başarmaya çalıştığı şeyi seviyoruz. Grup, donanım tahlilini gaye kitlesine ulaştırmak için çok çalışıyor. ATOR’un kısa müddet içinde masaya ne getireceğini görmek için heyecanlıyız.

Son sıradaki zımnilik coini: 0X0.ai (0X0)

En güzel saklılık coinlerinin sonuncusu için 0X0. Bu, 0x0.ai projesinin mahallî tokeni. Hasılı, 0x0 akıllı mukaveleler için bir saklılık tahlili sunuyor. Bunu yapmak için, bir dizi yapay zeka aracı kullanıyor. Takım yakında bir Anti-Rug AI tahlili ve bir AI Geliştirici Merkezi de yayınlamayı planlıyor. Bu araçlarla, DeFi’deki hem kullanıcılar hem de geliştiriciler gönül rahatlığıyla keşfedebilir ve oluşturabilir.

Buna ek olarak, 0X0 token, sahiplerinin 0x0.ai projesinden elde edilen fiyatlardan hisse almasına imkan tanıyor. Yalnızca saklılık coini olan 0X0 token’ı cüzdanınızda tutarak bir getiri elde etmeniz mümkün. Bizim de projede sevdiğimiz şey bu! 0X0 tutarak, projenin sadık bir destekçisi olarak ödüllendirilirsiniz.

Makaledeki görüşler ve varsayımlar uzmana ilişkin olup, katiyetle yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap