Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor!

Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor!

Küresel kripto piyasa bedeli son 24 saatte yüzde 2’nin üzerinde artarak 1,43 trilyon dolar oldu. Bu ortada, kripto uzmanı Steven Walgenbach’a nazaran, SHIB, SOL ve DOGE son birkaç gün içinde grafiklerindeki değerli direnç düzeylerinin üzerine çıktı. Uzman, bu 3 altcoin projesinin daha fazla yarara göz kırptığını söylüyor.

Bu 3 altcoin tırmanmaya devam edebilir!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, yeni haftaya moraller yüksek başladı. Başkan kripto para Bitcoin 37 bin doların ortalarına hakikat yükseldi. Önder altcoin Ethereum ise 2 bin dolar düzeyinin üzerine çıkmayı başardı. Ayrıyeten, ABD ile Binance’ın bir muahede üzerinde uzlaştığı tarafındaki haberler piyasadaki olumlu havaya katkı sağladı. Global kripto piyasası bu süreçte, 1,43 trilyon dolar düzeyine ulaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor! 1

Bu yükselişin akabinde kripto uzmanına nazaran, Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL) ve Dogecoin (DOGE) önümüzdeki hafta tırmanmaya devam edebilir. Uzman, tüm bu altcoin fiyatlarının kendi grafiklerinde kıymetli direnç düzeylerinin üzerine çıktığını belirtiyor. Ayrıyeten, bu tokenlerin hiçbir yavaşlama belirtisi göstermediğini kaydediyor. Uzman SHIB, SOL ve DOGE’nin teknik fotoğrafını pahalandırıyor.

İlk sırada tanınan meme coin’i Shiba Inu (SHIB) geliyor

SHIB dünkü süreç seansında kısa müddetliğine 0,00000847 dolar dayanak düzeyinin altına düştü. Lakin boğalar kripto paranın fiyatını artırarak süreç seansını 0,00000867 dolardan kapatmayı başardı. Meme coin’i bugünün günlük mumunu bu işaretin üzerinde kapatırsa, kısa vadede 0,00000925 dolardaki bir sonraki ana direnç düzeyine yanlışsız bir seyahate çıkması mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor! 2SHIB için günlük grafik. Kaynak: TradingView

SHIB bugünkü günlük mumunu 0,00000847 dolar dayanak düzeyinin altında kapatırsa bu yükseliş tezi geçersiz olur. Bu daha aşağı istikametli senaryoda, traderların SHIB varlıklarının bir kısmını satmaya başlaması mümkün. Bunun da altcoin fiyatının önümüzdeki hafta boyunca 0,00000775 dolara kadar düşmesine neden olması olası.

İkinci sıradaki altcoin: Solana (SOL)

SOL, geçtiğimiz süreç günü boyunca değerli bir direnç düzeyinin üzerine çıkmayı başardı. TradingView’e nazaran, bu mühlet zarfında altcoin 59,60 dolar eşiğini aştı. Ayrıyeten, yazı sırasında bu değerli noktanın üzerinde süreç görmeye devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor! 3SOL için günlük grafik. Kaynak: TradingView

Bugünkü mumun bu işaretin üzerinde kapanması SOL’a 68,65 dolarlık sonraki direnç düzeyine yükselmesi için gereken temeli sağlayabilir. Bilakis, 59,60 doların altında bir günlük mum kapanışı yaparsa bu yükseliş tezi geçersiz olur. Bunun da traderların kâr alma dalgasını tetiklemesi muhtemel. Bu durumda altcoin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde 53 dolara gerilemesi mümkün.

Son olarak orjinal meme coin’i Dogecoin (DOGE) var

DOGE dün 0,07755 dolarlık dayanak düzeyine kısa bir müddetliğine dokunuş yaptı. Daha sonra dünkü mumu 0,08046 dolardan kapattı. Mevcut günlük mumun altındaki uzun fitil, boğaların hala altcoin fiyatını yükseltmeye çalıştığını gösteriyor. Alıcılar önümüzdeki 24 saat içinde ayılara üstünlük sağlayabilirse, DOGE önümüzdeki 48 saat içinde 0,08270 dolara kadar yükselmesi mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Değerli Çıkarlara Göz Kırpıyor! 4DOGE için günlük grafik. Kaynak: TradingView

Bu ana direnç düzeyinin üzerinde bir günlük kapanış, DOGE fiyatını önümüzdeki birkaç gün içinde daha yükseğe tırmanmaya ayarlayabilir. Satın alma baskısının devam etmesi halinde DOGE’nin 0,08665 dolara kadar yükselmesi ihtimal dahilinde. Öte yandan, orjinal meme coin’in fiyatı önümüzdeki birkaç gün içinde 0,07755 doların altına düşerse, yükseliş tezi büyük olasılıkla gerçekleşmeyecek demektir. Sonuç olarak, altcoin fiyatının 0,07240 dolara kadar düşmesi mümkün olur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap