Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Çok Isındı, El Yakabilir!

Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Çok Isındı, El Yakabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Çok Isındı, El Yakabilir!

Kripto para piyasasını güçlü bir momentum çevreliyor ve birçok proje haftalık grafiklerinde yeşil renkte. Kripto uzmanı Vinicius Barbosa, bu olumlu senaryoda, kripto yatırımcılarının çok alımdaki kripto paralardan uzak durması gerektiğini söylüyor. Bu bağlamda uzman, çok fazla ısınan 3 altcoin projesine dikkat çekiyor.

İlk sıradaki patlama yaşayan meme coin’i Bonk (BONK) var

Günün en çok alım gören kripto paraları ortasında Solana’nın (SOL) kendi ilan ettiği birinci köpek temalı coin’i Bonk da yer alıyor. BONK’un 24 saatlik RSI bedeli yazı sırasında 79,32 ve 4 saatlik vakit diliminde 72,41 idi. Değişik bir formda, bu meme coin’i, devasa bir 60 trilyon BONK deveran arzına sahip. Bu nedenle CoinGlass, gün içinde %3,79 düşüşle artışla 0,01185 dolardan el değiştiren 1000BONK olarak endeksliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Çok Isındı, El Yakabilir! 1Günlük Kripto Piyasası RSI Isı Haritası – 1000BONK. Kaynak: CoinGlass

BONK, önde gelen Ethereum (ETH) rakibi popülerlik kazandıkça Solana içinde yükseldi. Bununla birlikte, altcoin projesinin büsbütün spekülatif talebini uzun vadede sürdürmesi sıkıntı. Bu yüzden, yatırımcıların bir geri çekilme beklemesi ve temkinli olmasında yarar var.

Alarm veren ikinci sıradaki altcoin: Holo (HOT)

Holo, Holochain’in merkezi olmayan uygulamalarını barındırmak için oluşturulmuş bir platform. Fakat HOT tokenı, Holochain’in lokal muhasebe varlığı değil. Mahallî token lansmanından sonra itfa edilebilir hale gelecek olan bir ERC-20 IOU tokeni. Bu nedenle, yatırımcıların ekstra risklere neden olan bu IOU sürümünü alıp satarken dikkatli olması gerekiyor.

HOT şu anda basın saatine nazaran 0,002119 dolardan süreç görüyordu. Altcoin, hem günlük hem de haftalık vakit dilimlerinde yüksek çok alım durumu gösteriyor. RSI kıymeti yedi gün içinde 85,85’e ve 24 saat içinde 77,05’e işaret ediyor. Bununla birlikte, 4 saatlik vakit diliminde hala ‘güçlü’ bir momentum içinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Çok Isındı, El Yakabilir! 2Günlük Kripto Piyasası RSI Isı Haritası – HOT. Kaynak: CoinGlass

Listenin son sırasındaki altcoin: TraderJoe (JOE)

Bu ortada, TraderJoe’nun mahallî tokenı JOE, önümüzdeki hafta süreç görmekten kaçınmak için son kripto para ünitesi seçimi olarak öne çıkıyor. JOE, Avalanche’ın (AVAX) DeFi ekosistemiyle ilgili büyümesiyle birlikte artan bir talep gördü. TraderJoe, merkezi olmayan bir borsa. Ayrıyeten, Avalanche üzerindeki en tanınan ve sermayelendirilmiş protokollerden biri. Protokol bilhassa, token performansına da yansıyan Toplam Kilitli Paha (TVL) alanında artış gösterdi. Altcoin, son 24 saatte %13,4’lük bir artışla, yayın sırasında 0,65 dolardan el değiştiriyordu.

Bununla birlikte, günlük ve haftalık olarak en çok satın alınan kripto para ünitelerinden biri olarak da öne çıkıyor. JOE’nin RSI kıymeti hafta içinde 83,48 ve gün içinde 79,47 olarak kayıtlara geçti. Ayrıyeten, son 4 saat içinde hala güçlü bir formda artıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Çok Isındı, El Yakabilir! 3Günlük Kripto Piyasası RSI Isı Haritası – JOE. Kaynak: CoinGlass

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, önümüzdeki hafta süreç yapmaktan kaçınmak için bahsedilen bu üç kripto para ünitesinden rastgele biri, değişken ve öngörülemeyen kripto para piyasasında hala güzel performans gösterebilir. Bahsettiğimiz konulara karşın altcoin fiyatlarının yükselmesi de mümkündür.

Makaledeki görüşler ve kestirimler uzmana ilişkin olup, muhakkak yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap