Uzman Görüşü: Artık Satın Alınabilecek 3 Patlayıcı Altcoin Bunlar!

Uzman Görüşü: Artık Satın Alınabilecek 3 Patlayıcı Altcoin Bunlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Uzman Görüşü: Artık Satın Alınabilecek 3 Patlayıcı Altcoin Bunlar!

Uzmanlar yapay zekanın önümüzdeki 5 yıl içinde %250 büyümesini bekliyor. Bu büyümenin kıymetli bir kısmı kriptoya akacak. Münasebetiyle kripto uzmanı Stu L’ye nazaran bir kripto yapay zeka mücevheri, altcoin portföyünüzde kesinlikle bulunmalı. Uzman, listesine aldığı 3 patlayıcı altcoini açıklıyor.

İlk sırdaki yapay zeka altcoin projesi: Akash Network (AKT)

NVIDIA’nın borsada ne kadar başarılı olduğunu fark ettiniz mi bilmiyorum. Fakat son 12 ayda 3 katına çıktı. 12 ayda pay senedi ve kripto piyasasının birçok pek bir şey yapmadı. Pekala neden? Zira gerçek trend için yanlışsız vakitte hakikat esere sahipler.

Peki ne demek istiyorum? Yapay zeka tabanlı bilgisayar sürece için GPU çipleri. MidJourney yahut Stable Diffusion’daki tüm o hoş imgeleri oluşturmanıza yardımcı olan çipler. Hesaplama gücüne gereksinimleri var. Hem de çok fazla. Ve NVIDIA bu çipleri sağlıyor. Ve iddia edin ne oldu? NVIDIA’nın Blockchain versiyonu var. GPU’ları merkezi olmayan bir pazarda satın alabilir, satabilir yahut kiralayabilirsiniz. Bunu bu altcoin projesinde yapmanız mümkün: Akash.

Ancak görünen o ki herkes bunun olacağını fark etti. Bu da Akash token’ının (AKT) fiyatını artırdı. Neredeyse NVIDIA kadar yükseldi. Son 12 ayda %164 arttı. Fakat iddia edin ne oldu? Bundan daha da yüksekti. Son 30 günde sebepsiz yere %36 düştü. 1,60 dolardan 85 sente düştü. Bu, önde gelen yapay zeka altcoin projelerinden biri için mükemmel bir giriş noktası.

İkinci sırada Openfabric (OFN) var

Ve artık sizin için yeni bir tane var. Girişte bahsettiğim kişi bu. Akash çok az kişi için bir sırdır. Ancak buna erken girebilirsiniz. Aslında şimdi token’larını piyasaya sürmediler. Lakin , yıl sonundan evvel piyasaya sürmeleri bekleniyor. Bu Openfabric. Openfabric, AI altcoin projeleri hakkında sevdiğimiz her şeyin en uygununa sahip. Akash’ın sahip olduğu GPU pazarına sahip değil. Lakin çok fazla avantajı var.

Aktif oldukları bir başka büyük alan ise uygulama geliştirmek. Takımlarının bir kısmı, daha sonra pazarlarında satabileceğiniz sizin için özel yapay zeka uygulamaları oluşturuyor. Ya da daha evvel de belirtildiği üzere, herkes Openfabric AI altyapısını kullanarak kendi uygulamasını direkt protokol üzerinde hazırlayabilir, başlatabilir ve dağıtabilir. Bu şimdi başlatılmadı. Token’ı, sembolü OFN, çok yakında Seedify, Enjinstarter ve PoolzFinance’da listelenmeye hazır.

Son sırdaki yapay zeka altcoin projesi: Singularity (AGIX)

Singularity ve AGIX token’ı Web3’te şimdiye kadarki en büyük yapay zeka ekosistemine sahip. Eserler şunları içerir:

  • Singularity DAO isminde bir DAO.
  • Hem daha uzun hem de daha sağlıklı yaşayabilmemiz için uzun ömürlü araştırmalar için yapay zeka kullanan Rejuve.AI.
  • Dağıtılmış bilgi süreç gücü için Nunet.
  • AI uygulamaları için süratli bir Layer-1 Blockchain olarak Hypercycle.
  • Üretken yapay zekayı daha büyük kurumsal müşterilere ulaştırmaya yardımcı olacak TrueAGI ve daha fazlası.

Dolayısıyla Singularity’nin yapay zeka, Blockchain ve pratik gerçek dünya uygulamaları ortasındaki ilişkide kıymetli olan birçok alanı kapsadığını görmek mümkün. Pekala token nasıl gidiyor? Şaşırtan olmayan bir halde, son 12 ayda altcoin %204 artış gösterdi. Lakin, Akash üzere, daha da düzgün durumda. Son 90 gün içinde 27,5 cent’ten şu anki 18,4 cent’e düştü. Bu %30’un üzerinde bir düşüş demek. Tekrar, şu anda mükemmel bir giriş fiyatı ile hakikat pazarda öteki bir olağanüstü proje.

Makaledeki görüşler ve kestirimler uzmana ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap