Uzman: Bu Altcoin SHIB Gibisi Bir Pump Görebilir!

Uzman: Bu Altcoin SHIB Gibisi Bir Pump Görebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman: Bu Altcoin SHIB Gibisi Bir Pump Görebilir!

Kripto para piyasasının tanınan uzmanlarından NFT projesi JRNY Club’ın kurucusu Tony, son günlerin tanınan altcoin projesi PEPE’nin SHIB gibisi bir yükselişe sahip olabileceğini öne sürdü! İşte detaylar…

“Popüler altcoin PEPE, SHIB gibisi astronomik bir yükseliş yaşayabilir!”

Kripto para piyasası uzun bir müddettir görmediği bir yükselişi PEPE ile yaşadı. Tanınan meme coin çıktığı günden bu yana astronomik bir yükseliş yaşayarak yatırımcıların dikkatini çekti. Bununla birlikte PEPE, geçtiğimiz gün rallisinde büyük bir dirençle karşılaştı ve son 24 saat içinde yüzde 25’e varan bir düşüş yaşadı. Bu düşüş eğilimine karşın, birtakım büyük yatırımcılar PEPE rallisinin sona ermekten çok uzak olduğuna inanıyor. 782 bin Twitter takipçisi olan NFT projesi JRNY Club’ın kurucusu Tony JRNY, bu iddiayı ortaya atan en son kişi olarak karşımıza çıkıyor. Twitter üzerinden yorumlarda bulunan Tony, PEPE’nin düşüş esnasında takviye bulduğunda daha fazla PEPE satın almak için dolar maliyet ortalaması (DCA) stratejisini kullanmaya başlayacağını açıkladı. Uzman isim boğa piyasası geldiğinde PEPE’nin pump hareketinin 2021’deki SHIB yükselişine benzeyeceğini öne sürüyor.

Piyasanın uzman isimlerinden Tony, PEPE’nin mevcut hareketleri ile Shiba Inu’nun 2021’deki fiyat hareketi ortasında makul benzerliklere de dikkat çekiyor. Ünlü isim bilhassa,, SHIB’nin birinci hareketli periyotları yani 2021’in başlarından Mayıs ayındaki 0,000036 dolar düzeylerine kadar olan yükselişe işaret etti ve yüzde 69.000’in üzerinde paha kazandığı bir rallinin PEPE için de mümkün olabileceğini aktardı. Hatırlayacağınız üzere mahallî doruğa ulaştıktan sonra Shiba Inu, 0,000006 dolar ile 0,000009 dolar ortasında takviye bulana kadar kıymetinin yüzde 74’üne kadar bedel kaybettiği bir hür düşüşle karşı karşıya kalmıştı. Bununla bir arada SHIB, Ekim 2021’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,00008845 dolara fırlatan astronomik artıştan evvel dört ay boyunca bu bölgede kaldı.

Uzmanlar açıkladı: PEPE, SHIB yükselişini taklit edebilir mi?

Tony, PEPE’nin SHIB’i takip etmeye hazır olduğuna inanıyor. Tanınan meme coin, halihazırda bu alandaki en güzel meme coinler ortasında bir pozisyon elde etmiş durumda. Bu yüzden Tony, tanınan memecoin PEPE’nin unutulup gitme mümkünlüğünün hayli düşük olduğunu ileri sürüyor ve “Bu noktada büsbütün kaybolması çok düşük bir ihtimal. Birinci 50’ye giren binlerce diğer meme coin yok” kelamlarını aktarıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman: Bu Altcoin SHIB Gibisi Bir Pump Görebilir! 1

Öte yandan kimi destekçiler, SHIB’nin birinci günlerinde PEPE’den daha fazla organik topluluk dayanağı aldığına işaret ederek, PEPE’nin 2021’deki Shiba Inu’nun pump hareketini kopyalayabileceği savına kuşkuyla yaklaşıyor. Buna karşılık Tony, PEPE’nin bir ayı piyasasında bu kadar sert pump hareketi yaparak, bir boğa koşusunda daha büyük bir yükseliş potansiyeli gösterdiğini belirtti. Bir başka yandan PEPE’nin bedelindeki düşüş onu piyasa kıymetine nazaran en büyük varlıklar listesinde 42. sıradaki doruğundan 59. sıraya geriletti. Son 24 saat içinde yüzde 25,27’lik bir düşüş yaşayan PEPE, piyasa genelinde devam eden düşüşlerde birinci 500 varlık ortasında en çok kaybeden oldu. Tanınan memecoin, btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere 0,000001809 dolardan süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap