Uzman BTC, DOGE ve PEPE Yatırım Stratejisini Paylaştı!

Uzman BTC, DOGE ve PEPE Yatırım Stratejisini Paylaştı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman BTC, DOGE ve PEPE Yatırım Stratejisini Paylaştı!

Bugün Hong Kong’da düzenlenen Bloomberg Wealth Asia Summit 2023’te konuşan Venn Link CEO’su, DOGE ve PEPE üzere riskli kripto yatırımları hakkında konuştu.

PEPE ve DOGE yatırımcıları için en inançlı strateji

Venn Link CEO’su Cici Lu, bilhassa DOGE, SHIB, FLOKI ve son zamanlardaki PEPE çılgınlığını bahis alıyor. Lu’ya nazaran, “Kripto paralara yatırım yapmak kelam konusu olduğunda, çeşitlendirmeye ve etkin idareye sahip olmak epeyce değerli.”

Uzman, çeşitlendirme ve etkin idarenin, bilhassa volatil kripto para piyasasında temel prensipler olması gerektiğini vurguluyor. Farklı kriptolar çoklukla piyasa değişikliklerine farklı reaksiyon verir. Bu nedenle yatırımları çeşitlendirmek kayıpları azaltmaya yönelik mantıklı bir tercih. Etkin idare ise getirileri en üst seviyeye çıkarmayı sağlar. Bunu yapmak vakit alıcıdır ve deneyimle gelişir.

Meme coin’ler kelam konusu olduğunda, çeşitlendirme, Bitcoin ve Ethereum üzere daha esaslı kriptoları içermelidir. Bunu yaparak, yatırımcılar tüm tercihlerini tek sepete koyma ve değerli kayıplara uğrama riskini azaltırlar.

Venn Link CEO’su, bugün Hong Kong’da yaptığı açıklamalarda çeşitlendirme ve etkin idarenin kıymetinden bahsetti. Öte yandan, 14 Nisan’dan bu yana birinci yatırımcılarına %4,400 getiri sağlayan Pepe Coin, yatırımcıların risk iştahını öbür bir istikamete çekiyor.

İlk 15 Pepe Coin balinası akıllara sakinlik veren karlar elde ediyor

Lookonchain’in tahlillerine nazaran, en büyük 15 Pepe balinası, sirkülasyondaki tüm arzın %9,05’ini oluşturan 38,07 trilyon PEPE’ye sahip. Bu balinalar, kripto yatırımlardan, toplam kârları 92,6 milyon doları bulan etkileyici bir gelir elde etti.

Veriler ayrıyeten, bu balinalar için ortalama satın alma maliyetinin 0,0000000853 dolar olduğunu ortaya çıkardı.

Kar elde etme ağırlaştıkça, sert bir düşüş meydana gelebilir mi?

PEPE’nin fiyatında birkaç hafta süren kıymetli artışın akabinde, yatırımcıların kâr elde etmelerindeki ani artış nedeniyle PEPE’nin kıymeti son 5 gün içinde %50’nin üzerinde düştü. Datalara nazaran PEPE, ATH düzeyi 0,000004354 dolara ulaştıktan beş gün sonra, birebir süratle geri dönüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman BTC, DOGE ve PEPE Yatırım Stratejisini Paylaştı! 1

Santiment’e nazaran, 4 Mayıs’tan bu yana PEPE’nin borsalardaki arzı %3000’in üzerinde arttı. Bu yazının yazıldığı tarihte, 106.46 trilyon PEPE, kripto para borsalarında barındırılıyordu. Beş gün evvel, bu yalnızca 3.12 trilyon token idi.

Tersine, Santiment’ten alınan datalara nazaran, birebir periyotta borsa dışındaki token sayısı %18 azaldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uzman BTC, DOGE ve PEPE Yatırım Stratejisini Paylaştı! 2

Balina varlıklarındaki bu düşüş, son birkaç gün içinde PEPE’yi takip eden genel piyasa hassaslığının göstergesiydi. Gerçek bir bedel sunmayan birçok meme coin, hype geçtiğinde eski pozisyonlarına geri döner. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere şu anda PEPE’nin elindeki en büyük koz, büyük merkezi borsaların takviyesi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap