Usta Analistten Ripple Fiyatı İçin Görülmemiş Tahmin!

Usta Analistten Ripple Fiyatı İçin Görülmemiş Tahmin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analistten Ripple Fiyatı İçin Görülmemiş Tahmin!

Usta analist Egrag, Ripple fiyatı için yüksek bir düzey beklediğini açıkladı. Analist, XRP’nin 27 dolarlık son fiyat maksadına giden yolda karşılaşacağı fırsat ve zorlukların altını çiziyor. İşte detaylar…

Analistten yüksek Ripple fiyatı tahmini

Kripto analisti olan Egrag Crypto, XRP için 27 dolarlık fiyat maksadı telaffuzunu sürdürmeye devam etti. Kıymetli grafikçi kısa müddet evvel, XRP’nin fiyat gayesine giden yolda karşılaşacağı fırsatları ve zorlukları vurgulamak için daha evvel yaptığı çeşitli tahlilleri derledi. Analist, bu faktörleri “Bermuda Şeytan Üçgeni Grafiği” olarak isimlendirdiği bileşik bir tahlilde tanımlamaya çalıştı. Önümüzdeki süereçte XRP’nin 27 dolara ulaşma seyahatinde yedi değerli noktanın altını çizdi. Bu noktalar geçmiş tahlillerde de ele alınmıştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analistten Ripple Fiyatı İçin Görülmemiş Tahmin! 1

Egrag, yedi Fibonacci fiyat amacını temsil eden yedi yayı vurguladı. Bu yaylar kıymetli fiyat düzeyleri, bilhassa de direnç noktaları etrafında çizildi. Bilhassa, birinci yay 0,60 dolar, üçüncü yay 1 dolar ve yedinci yay 27 dolar olarak belirlenmiştir. Yani 27 dolar ulaşmak için XRP’nin bu yayların her birini fethetmesi gerekecektir. Analist ayrıyeten XRP’nin piyasa takas fiyatını 1,90 dolar olarak belirledi. XRP satmak isteyenlerin sayısının XRP satın almak isteyenlerin sayısına eşit olduğu fiyat, piyasayı temizleme fiyatıdır. Bu fiyatta, XRP için arz yahut talep fazlası yoktur ve XRP piyasası istikrarda olacaktır.

Ripple fiyatı için “kırmızı göl” uyarısı

Ayrıca Egrag, varlık keskin bir düşüşle karşılaştığında XRP için dayanak vazifesi gören çapraz bir çizgi olan atlas çizgisine dikkat çekti. XRP’nin mutlaka bu çizginin üzerine çıkması gerektiğini belirtti. Bu lakin 2015 ile 2017 ve 2017 ile 2022 yılları ortasında gözlemlendiği üzere bir fiyat artışıyla gerçekleşebilir. Ayrıyeten, XRP’yi “kırmızı göl” olarak isimlendirilen şiddetli bir bölgeye götüreceğine inandığı son uyandırma çizgiyi vurguladı. Bilhassa, son uyandırma çizgisi şu anda birinci yayın noktası olan 0,60 dolar düzeyinde bulunuyor. XRP bu noktayı aştığında “kırmızı göle” yanlışsız kayacaktır.

Kırmızı göl, ayıların (satıcılar) ve boğaların (alıcılar) XRP’nin bir sonraki fiyat noktasını denetim altına almak için çaba edeceği bir alanı temsil ediyor. Bunun için XRP’nin 27 dolara giden seyahatindeki en belirleyici bölgelerden biridir. İkinci ve üçüncü yaylar kırmızı gölün içinde yer alıyor.

Balinalar harekete geçebilir

Analiste nazaran, kırmızı gölün üzerinde yükselmesi XRP’yi Egrag’ın “stratosfer” olarak isimlendirdiği bir bölgeye getirecek. Bu da ya XRP’nin fiyatını yükseltecek ya da birkaç ay boyunca yükselmesini engelleyecek. Bununla birlikte, XRP “stratosfer” bölgesini fethettiğinde, “balinaların” piyasada tesirli olacağını savunmakta. Bu, XRP’nin orta ölçekli yatırımcılardan (köpekbalıkları) ve derin cepli yatırımcılardan (balinalar) talep göreceğini söz etmektedir. Bilhassa, bu “balıklar” bölgesinde 27 dolarlık yay da dahil olmak üzere dört yay bulunmaktadır.

Ripple CEO’su kripto paralar hakkında konuşacak

Bu sırada Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yaklaşan Dubai Fintech Zirvesi’nde konuşacak. Garlinghouse, kripto para ünitesi kullanımı ve düzenlemesinin temel zorluklarını ele almaya hazırlanıyor. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere yakın vakitte attığı bir tweet’te Garlinghouse, CNBC muhabiri Dan Murphy ile güçlerini birleştirerek kripto para ünitelerinin geleceğinin rotasını çizeceğini belirtti. Gelişen bölüm için düzenleyici çerçevelerin ehemmiyetinin altını çizeceğini açıkladı. Dubai FinTech Zirvesi’nin 8 ve 9 Mayıs tarihlerinde Madinat Jumeirah’da gerçekleşecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap