Usta Analist: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin Sıfıra Gidiyor!

Usta Analist: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin Sıfıra Gidiyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Analist: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin Sıfıra Gidiyor!

İsabetli iddialarıyla tanınan kripto analisti DonAlt, şimdiki tahlillerinde takipçilerini sert düşüş beklediği bir altcoin hakkında uyarıyor.

“Bu altcoin çökecek ve fiyatı 0’a dönecek”

500 bin takipçili kripto analisti DonAlt, Dogecoin ve Shiba Inu’ya rakip olan meme coin Pepe’nin (PEPE) büsbütün çöküşe gerçek ilerlediğini söyledi. Tanınan analist, meme coin’in sonunda hiçbir pahasının kalmayacağı konusunda uyarıyor. Bununla birlikte, Pepe’nin spekülatif bir token olduğunu ve yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

İsabetli analist, Pepe’nin son birkaç hafta içinde %2400 artmasına karşın, önümüzdeki üç ila beş yıl içinde sıfıra ulaşacağı konusunda uyarıyor. DonAlt’a nazaran, meme coin’in sert bir düşüş yaşaması beklenen. Hasebiyle, birinci yatırımlar için geriye hiçbir şey kalmayacak.

Analistin isabetli kestirimleri için Btcpiyasasi.com’un bu makalesine göz atabilirsiniz.

PEPE fiyatı neden düşüyor?

Benzer hisleri paylaşan öbürleri da PEPE üzere meme coin’lerin yalnızca abartı olduğu görüşünde. Birçok analist, bu coin’lerin global krizlere dayanıksız olmaları nedeniyle sonunda “sıfıra” düşeceğine inanıyor. Birçoğu da onları Bitcoin’den bir dikkat dağıtıcı olarak görüyor.

PEPE, erken yatırımcılara %5807,64’e varan kâr sağlamasına karşın, uzun vade için rastgele bir temel taşımıyor. Meme coin, tüm rallisini borsa listeleriyle elde etti. Binance’in listelenmesinin akabinde Pepe’nin coşkusu çok değerlenmeye yol açtı. Fakat birçoğu ikna olmadı ve terk edildi. Şu anda PEPE, son iki gündür %30’un üzerinde düzeltme kaydediyor.

BTC Piyasası: Usta Analist: Türklerin de Aldığı Bu Altcoin Sıfıra Gidiyor! 1

Bitcoin’in düşüşü altcoin piyasasını daha fazla baskılıyor

DonAlt’ın gözünü diktiği tek altcoin Pepe Coin değildi. Analist ayrıyeten, Bitcoin’in kısa vadede düşmeye devam edeceğini iddia ediyor. Aktüel tahlillerinde, Bitcoin’in gelecekteki fiyatına da tartı verdi. DonAlt, ABD hükümetinin piyasa üzerindeki baskısını BTC pahasını etkileyen ana faktörlerden biri olarak yorumluyor.

Ayrıca, Bitcoin’in potansiyeli konusunda hâlâ optimist. Bununla birlikte, kripto zıddı baskı sona erdiğinde yine yatırım yapmayı planlıyor. Yeni tweet’te, “16.000 dolarda o kadar derindik ki kıyamet kopabilirdi ve gözümüzü bile kırpmazdık. Lakin, 30.000 dolarda işler değişir” diye yazdı.

DonAlt’ın ikazları ortasında, Pepe’nin fiyatı son 24 saate nazaran %22 düşüşte. Fiyatı şu anda 0.00000127 dolar bölgesinde süreç görüyor. Bu ortada, Bitcoin birebir periyotta %3,85 düşüşle 26,425.57 dolardan süreç görüyor. Misal bir duyguyu yansıtan BTC de sert düşüşte.

Bitcoin 27,000 doları kaybetti: Sert düşüşte

Bitcoin 12 Mayıs’ta evvel 26.160 dolara düştü. Aşağı taraflı ivmeyle 17 Mart’tan bu yana en düşük düzeye ulaştı. Fiyatlar, Nasdaq üzere klasik riskli varlıklardaki artıştan ayrılarak 6 Mayıs’tan bu yana %12’nin üzerinde düştü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap