Usta Analist, Sert Hareketler Beklediği Altcoin’leri Paylaştı!

Usta Analist, Sert Hareketler Beklediği Altcoin’leri Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Analist, Sert Hareketler Beklediği Altcoin’leri Paylaştı!

Twitter’da “bozok6” olarak bilinen Bozokcoin, çeşitli altcoin projelerine yönelik beklentilerini paylaştı. Yazıya başlamadan önce bunların yalnızca bir tahmin olduğunu ve hiçbir kesinlik taşımadığını belirtmekte fayda var. Bozokcoin de “asla yatırım tavsiyesi vermediğinin” altını çiziyor. İşte detaylar…

Bozokcoin, bu altcoin projelerine dikkat çekti

Yakın zamanda paylaştığı bir tweet’te, 148.3 binin üzerinde takipçisi olan analist, yeni coin’ler arasında yer alan Voxies (VOXEL)’ten bahsetti ve “sert hareket beklentisi” olduğunu aktardı. Öte yandan Unifi Protocol DAO (UNFI) için “harekete geçme hazırlığında” ve “yukarı yönelim var” ifadelerini kullandı. Coin için 5.55 dolar seviyelerini “güzel noktalar” olarak nitelendirdi.

BTC Piyasası: Usta Analist, Sert Hareketler Beklediği Altcoin’leri Paylaştı! 1

Peki, analistin bahsettiği coin’ler nelerdir? Öncelikle Voxie Tactics, retro tarzda tasarlanmış, oynaması ücretsiz, 3D tabanlı bir RPG oyunudur. Bu sanal evrenin geliştiricileri, 1990’ların ve 2000’lerin klasik taktik oyunlarından ilham aldı, ancak modern oyun mekanikleri ve güncellemeleri göz önünde bulundurdu. Oyun, RPG oyunlarının doğasında bulunan oyun mekaniğini içeren Keşif ve Savaş adı verilen iki ana oyun modu sunar. VOXEL, yazım sırasında 1.4 dolardan el değiştiriyor

Analist, BENQI için de yükseliş bekliyor

Öte yandan Unifi Protocol DAO, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüdür. 2020’de başlatılan ağ, modern teknolojiyi finans dünyasına getirmeyi hedefliyor. Unifi Protocol DAO, Blockchain teknolojisinin doğuştan gelen güvenlik ve merkeziyetsizlik özelliklerini ve akıllı sözleşmelerin otomasyonunu kullanarak, kullanıcılara işletmeleri için DeFi çözümleri geliştirme olanağı sunar. UNFI, yazım sırasında 5.73 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Usta Analist, Sert Hareketler Beklediği Altcoin’leri Paylaştı! 2

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Bozokcoin, Benqi (QI) isimli projenin de yükselişe geçebilecek coin’lerden biri olabileceğini söylemişti. Analist, “yazdıklarımı değerlendirebilenler için şu anda gördüğüm QI coin var… Son 6 ay içerisinde Binance’de işlem gören coin’lerin nerdeyse hepsi dipteler ve sırası ile harekete geçiyorlar… SLP, JASMY gibi coin’lerin dipten verdikleri tepki ortada….QI coin de onlardan birisi olabilir,” ifadelerini kullandı. BENQI, yazım sırasında 0.0609 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap