Usta Analist: Bu Altcoin’in Dönüşü Harika Olacak!

Usta Analist: Bu Altcoin’in Dönüşü Harika Olacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Analist: Bu Altcoin’in Dönüşü Harika Olacak!

SEC zaferinin akabinde Ripple (XRP) güçlü bir boğa koşusu yaptı. Lakin, piyasadaki düşüşün de tesiriyle altcoin fiyatı çıkarlarını büyük ölçüde geri verdi. Bununla birlikte usta bir analist XRP için harika bir dönüş bekliyor.

Dark Defender, bu altcoin için harika bir yükseliş bekliyor!

Ünlü analist Dark Defender, yaklaşan bir dalgalanma öneren yeni bir XRP fiyat tahlilini açıkladı. Ona nazaran, son düzeltmeye karşın, XRP etkileyici bir 1,87 dolar fiyatına yükselmeyi hedefliyor. Bu, mevcut kıymetinden %269’luk bir artışı temsil ediyor. Dark Defender’ın son gönderisi, XRP için yaptığı daha evvelki bir tahlile dayanıyor. Analist birinci olarak Mayıs ayında XRP traderlarının dikkatini çeken bir model tespit etti.

Dark Defender, tahlilinde tarihi kalıplara ve XRP’nin fiyat dinamiklerine atıf yaptı. Bu bağlamda analist, 0,89 dolara ve akabinde 1,73 dolarlık en son fiyata bir yükseliş öngördü. O devirde XRP 0,44 dolar ile 0,50 dolar fiyat aralığında salınıyordu. Dark Defender, yaptığı son açıklamada XRP’nin çıktığı seyahate ışık tutuyor. Bu bağlamda analist, altcoin projesinin belirlediği amaca ulaşacağı konusunda haya optimist görünüyor.

Son düzeltmeye karşın bu hala mümkün!”

Bu manilere karşın, Dark Defender’ın sarsılmaz inancı devam ediyor. Analistin varsayımları, yatırımcı hassaslığındaki tekrarlayan kalıpları belirleyerek piyasa eğilimlerini ölçen bir çerçeve olan Elliott Wave teorisine dayanıyor. Analiste nazaran, XRP’nin seyahati sırf birinci etaplarına ulaştı. Ayrıyeten, birinci dalganın 0,93 dolarda tamamlanması teknik bir norm olarak görülüyor.

Dark Defender, 0,93 dolara ulaşan yükselişin akabinde başlangıçta daha fazla tırmanış bekliyordu. Bu doğrultuda, 3. Dalganın 0,93 doları aşması ve Ağustos ayında 1,67 dolar ila 1,73 dolar gaye aralığına ulaşmasını planlıyordu. Analist, son düzeltmeye karşın, bunun hala gerçekleşebileceğinden emin.

BTC Piyasası: Usta Analist: Bu Altcoin’in Dönüşü Harika Olacak! 1

Analist, altcoin fiyatının 1,87 dolara ulaşmasını bekliyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere XRP, mahkeme kararının akabinde kıymetli bir yükseliş yaşadı. Bu süreçte altcoin 13 Temmuz’da kıymetini 0,9380 dolara çıkardı. Bununla birlikte, XRP bir dizi düşüşle karşılaşarak bir düzeltme kademesiyle karşı karşıya kaldı. Bu yüzden, 1,73 dolar gayesine ulaşması zorlaştı. Şu anda XRP, mevcut piyasa türbülansını yansıtan 0,5061 dolardan süreç görüyor.

Bununla birlikte, son piyasa gerçekliği yapının tekrar kıymetlendirilmesine yol açarak yeni dayanak düzeylerine yol açtı. Bilhassa, XRP’nin dalga eğilimi çok satım bölgesine hakikat bir eğilime işaret ediyor. Bunun da yükselişin bilakis dönmesini tetiklemesi mümkün. Dark Defender artık üçüncü dalganın maksadını 1,73 dolardan 1,87 dolara revize ediyor. XRP’nin 1,87 dolarlık yeni fiyat maksadını yakalayabilmesi için mevcut fiyatından %269 oranında paha kazanması gerekiyor. Bununla birlikte Dark Defender tarihin tekerrür edeceğinden emin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap