Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor!

Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor!

Kripto para piyasasında bugün coşku hakim. Önder kripto para Bitcoin patladı ve 42 bin doların üzerinde dolaştı. Altcoin’ler Bitcoin’in arkasında kalsa da analistler, onların da vaktin geldiğini düşünüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist 4 altcoin için yeterli bir koşunun vaktinin geldiğini söylüyor.

Analist, bu altcoin için %30’luk bir yükseliş öngörüyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa haftaya büyük bir moralle başladı. Bitcoin, daha sonra biraz geri çekilse de önündeki bütün manileri kırarak 42 bin doların üzerine çıktı. Altcoin’ler şimdilik nispeten daha düşük performans gösterse de onların da vakti gelmiş olabilir. Rekt Capital takma isimli analist, altcoin fiyatının aylık direnci olan 0,10 doların üzerinde kapanmasının akabinde TRX’in Kasım ayını yükselişle kapattığını söylüyor. Analiste nazaran TRX’in, üst istikametli maksadına yanlışsız ilerlemeden evvel evvelki direnç düzeylerini dayanağa dönüştürmek için kısa vadeli düşüşler görmesi mümkün. Bununla birlikte analist, daha sonraki amaçlarını üste koyuyor:

Tron aylık olarak kırmızının üzerinde kapandı. Artık potansiyel olarak fiyatı düşüşün tekrar test edilmesi için ayarlıyor 0,10 dolar düzeyi daha evvel 2021’in sonlarında direnç olarak hareket etti. Artık yakında dayanak olarak yine test edilebilir. Burada tutunmak, TRX’i 0,13 dolar (kırmızı) düzeyinin tekrar ziyaret edilmesi için konumlandıracaktır.

BTC Piyasası: Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor! 1Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada, yazı sırasında TRON, 0,104 dolardan süreç görüyordu. Altcoin, aylık grafiğinde yaklaşık %6 artış kaydetti. Analistin amacına ulaşması TRX için yaklaşık %30’luk bir yükseliş manasına geliyor.

Bu altcoin amacı vurmaya hazır!

Analist, daha sonra Aave’ye (AAVE) bakıyor. Rekt Capital, kripto varlığının yükselişte ve amacını 111 dolardan vurmaya hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Başarılı tekrar testten sonra fantastik % 20 üst hareket. AAVE, vakit içinde üstteki 111 dolar düzeyine (turuncu) kadar daha fazla üst istikametli olabilir.

BTC Piyasası: Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor! 2Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada, yazı sırasında yaklaışık AAVE 99 dolardan süreç görüyordu. Piyasa yeşil renkte iken altcoin yaklaşık %3,8 kırmızı bölgede duruyor.

Rekt Capital, LINK ve DOT’ta yülselişte

Analist ayrıyeten merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ile ilgili kestirimlerini de güncelliyor. Rekt Capital, Chainlink’in 14,00 doların üzerinde süreç gördüğü sürece yükseliş trendini sürdüreceğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu yorumu yapıyor:

LINK: Hala kırmızı kutunun altını dayanak olarak tutuyor. Chainlink’in yükseliş trendini sürdürmesi için burada fiyat istikrarının devam etmesi gerekiyor.

BTC Piyasası: Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor! 3Kaynak: Rekt Capital

Bu yazının yazıldığı sırada LINK, 15,60 dolardan süreç görüyordu. LINK de bugün kırmızı bölgede olan altcoin projeleri ortasında yer alıyor.

Analist, son olarak birlikte çalışabilir Blockchain Polkadot’a (DOT) göz atıyor. Rekt Capital, altcoin fiyatının yükseliş trendine yeni başladığını ileri sürüyor. Bu bağlamda analist, “Polkadot resmen ana piyasa yapısından koptu. Formasyonun zirvesine yapılacak rastgele bir düşüş, şayet gerçekleşirse, muhtemelen yeni bir makro yükseliş trendindeki kırılmayı tam olarak teyit edecektir.”

BTC Piyasası: Usta Analist: Bu 4 Altcoin İçin Koşu Vakti Geliyor! 4Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada, yazı sırasında DOT, hala Rekt Capital’in diyagonal direncinin üzerinde süreç görüyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap