Usta Analist: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! Listeye Alın

Usta Analist: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! Listeye Alın

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu 3 Altcoin Uyuyan Dev! Listeye Alın

Altcoin Buzz analisti Lawrence Woriji, yeni bir makalede yüksek piyasa bedelli 3 projenin fırsatlarından bahsetti. Muhtemelen daha evvel duyduğunuz yahut sepetinizde olan bu projeler, Woriji’ye nazaran devasa büyüme potansiyelleri taşıyor.

Şu anda uykuda olan yüksek potansiyelli 3 altcoin devi

Altcoin piyasası, 29 Ağustos’un Grayscale zaferi akabinde bir ölçü toparlanma kaydetti. Bu ivme yeni fırsatlar için uygun taban hazırlıyor. Altcoin Buzz analisti Lawrence Woriji, yüksek hacimli Oasis, Arbitrum ve Immutable X’i kesinlikle göz önünde tutmayı tavsiye ediyor. Projeleri bu ayrıcalık için öne çıkaran birkaç haber ve yetenek kelam konusu…

Oasis Network (ROSE)

Oasis, altcoin mücevherleri listesinde analistin birinci seçimiydi. Projeyi birinci sırada tutan temek özelliklerinden kimileri şu halde:

 • İyi bir ekosistem
 • Sağlam finansman
 • VC desteği
 • Mükemmel anlatılar yapay zekayla örtüşüyor
 • Gizlilik odaklı
 • Bu projede ayrıyeten âlâ bir geliştirme faaliyeti var

Oasis, saklılık ve ölçeklenebilirliğe değer veren bir katman-1 Blockchain’dir. Altcoin ağı, geliştiricilerin saklılık odaklı uygulamalar oluşturmasına imkan tanır. Akıllı mukavelelerin yürütülmesini konsensus düzeneği sürecinden ayırır. Oasis ayrıyeten düşük maliyetle yüksek randıman sağlayan inançlı bir tasarım sağlar.

Oasis yapay zeka boğasına eşlik edebilir mi?

Son vakitlerde, bir sonraki boğa koşusunda AI odaklı altcoin projelerinin çok büyük olacağını fark ettik. Bununla birlikte, yapay zeka alanı şimdiden kalabalıklaşıyor. Fakat Oasis’in kalabalığın içinde boğulması neredeyse imkansız. Bunun nedeni kapalılığa odaklanmasıdır.

Gizlilik, yapay zekanın en güçlü istikametlerinden biri değildir. Aslında yapay zekayla ilgili en büyük telaşlardan biri bu ve Oasis, ortaklarının altyapısını kullanarak bu sorunu çözmeye çalışıyor. Altcoin ayrıyeten rastgele bir EVM ağındaki mevcut dApp’lerin kapalılığını de artırıyor. Oasis’e dair büyük bahis, birçok geliştiricinin onu zımnilik özellikleri nedeniyle benimseyecek olmasıdır. Lakin Oasis’in sunduğu tek şey bu değil. Birebir vakitte özel akıllı kontratlara ve dataları tokenleştirmeye yönelik yüksek kapasiteye imkan tanıyarak DeFi’ye ölçeklenebilirlik getiriyor.

Ayrıca, Oasis kendisini Web3 alanının temeli olarak kurmaya çalışıyor. Aşağıdakiler üzere kritik temelleri desteklemek için saklılık odaklı hizmetlerini kullanıyor:

 • Merkezi olmayan kimlik.
 • Merkezi olmayan toplum.
 • Sorumlu bir bilgi iktisadı.
 • Veri egemenliği.

Arbitrum (ARB)

Arbitrum, en süratli gelişen altcoin ekosistemlerinden birine sahiptir. ARB airdrop’u büyük ilgi görmesine karşın Arbitrum projesi hala radar altında. Bu proje boğa koşusu sırasında olduğu kadar ilgi odağı değil. Münasebetiyle Arbitrum, ETH süreçlerine yönelik öne çıkan katman 2 platformlarından ve ölçeklendirme tahlillerinden biri olarak kolay kolay geçebilir. Arbitrum’un büyümesini destekleyen sayılar palavra söylemiyor.

Yaklaşık 4,8 milyon kullanıcı performansı ve güvenliği artırmak için Arbitrum’dan yararlanıyor. Bu kullanıcılar, projenin başlatılmasından bu yana Ethereum gas fiyatlarından toplu olarak 1,1 milyar dolar tasarruf etti. Arbitrum’da yükselişe devam etmek için birtakım nedenler var:

 • Her gün dapp’lerde güçlü bir gelişme ve iştirak var. Arbtirum’un TVL’si yükselişte ve platformdaki artan faaliyetleri gösteriyor.
 • Yerel USDC’nin Arbitrum’a gelişi, ağ için yeni imkanların kilidini açtı. Bu, geliştiricilerin Arbitrum’da USDC’ye erişmek için köprü kurmalarına gerek olmadığı manasına gelir.

ARB fiyatı son vakitlerde dalgalansa da altcoin fiyatında birtakım güzelleşmeler olacak. Bunun nedeni Arbitrum’un token için yeni kullanım durumları ve kullanıcıyı elde tutma oranını artırmanın yollarını aramasıdır.

Immutable (IMX)

Piyasadaki birden fazla oyuncu ve uzman, NFT ve oyun projelerinin potansiyellerini karşılamadığını söylüyor. Fakat önümüzdeki boğa piyasasında her iki dala de büyük bir ilginin yine canlandığını görebiliriz. Şayet bu gerçekleşirse, Immutable X bu dalda öne çıkan proje olacak formda âlâ bir pozisyona sahip olacak. Bu altcoin şu ana kadar kimi etkileyici kilometre taşlarına ulaştı. Lansmanından bu yana 50 milyon doların üzerinde süreç hacmini tamamladı.

Immutable X platformu Starkey tarafından desteklenmektedir. Starkey, StarkWare tarafından geliştirilen, çığır açan, sıfır bilgiye sağlam bir teknolojidir. Sıfır gas fiyatı karşılığında etkileyici bir randıman sunar. Immutable X, geliştiricilere kaliteli oyun içi varlıklar tasarlamak için gereken araçları sağlar.

Analistler neden Immutable X’e güveniyor?

İlk olarak; uygun bir ekosistemi var. Bu altcoin ağının kullnanan çok sayıda kaliteli oyun var. Kimileri şunları içerir:

 • Illuvium
 • Ember Sword
 • Gods Unchained
 • Guild of Guardians
 • Undead Blocks
 • Planet Quest

Önümüzdeki aylarda daha fazla geliştiricinin oyunlarını bu proje üzerine geliştirmesi bekleniyor. Artan geliştirici aktifliği, IMX için daha fazla paha manasına geliyor:

 1. Altcoin projesinin uygun bir ortak listesi var. Bazı önde gelen markalar Immutable X’e yatırım yaptı. Bu da uzun vadede hayatta kalmak için güzel bir şey.
 2. Projenin likiditesi âlâ.
 3. İyi teknoloji kullanıyor.
 4. Arkasında epey tecrübeli bir takım var.
 5. IMX için düzgün bir yardımcı program. IMX bir idare tokenidir. Kullanıcılar bunu süreç fiyatlarını ödemek ve stake mükafatları almak için de kullanabilirler.

Son olarak, Immutable X, gelişme için hakikat ekosisteme ve temel bedele sahip. Analiste nazaran oyun ve NFT’ler yine ilgi odağı olursa Immutable X’in yükselişini görebiliriz. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız, Altcoin Buzz analistlerinin öbür kripto dallarına yönelik en son yazılarına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap