Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak!

Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak!

Kripto para piyasası tekrar güç göstermeye başladı. Önder kripto para Bitcoin 37 bin doların üzerine çıkarken, önder altcoin Ethereum da 2.000 doları geri aldı. Bu gelişmelerin ortasında geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti, 2 altcoin’in fırlamaya hazırladığını söylüyor. ADA görünümünü güncelleyen analist ayrıyeten, son günlerde tanınan olan bir coin için düzeltme bekliyor.

Rekt Capital: Bu altcoin fırlamak üzere hazırlanıyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yeni haftaya yeşil bölgede başladı. Arjantin seçiminde Bitcoin dostu Javier Milei’nin lider seçilmesinin de tesiriyle piyasadaki müspet hissiyat Bitcoin ve altcoin’leri kuzeye itti. Bu gelişmelerin ortasında Rekt Capital takma isimli tanınan kripto para analisti, son piyasa kestirimlerini paylaştı. Analist, merkezi olmayan borsa (DEX) platformu Injective Protocol’ün (INJ) tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan yaklaşık 21,40 dolara fırlamak üzere hazırlandığını söylüyor. Bu bağlamda Rekt Capital, şu açıklamayı yapıyor:

Injective’in yeni tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinden (kırmızı) evvel son büyük direncin uzun vakittir beklenen yine ziyareti için konumlanmaya devam etmesi için 13,50 dolar (turuncu) yahut 11,23 dolar (yeşil) üzerinde kalması gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak! 1Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada INJ yazı sırasında günlük bazda %4 artışla 16,51 dolardan süreç görüyordu. Altcoin ayrıyeten, aylık grafiğinde %93’ün üzerinde yarar kaydetti.

Analist, DOT’tan da bir ralli bekliyor

Rekt Capital ayrıyeten, Polkadot’u (DOT) da yakından takip ediyor. Analiste nazaran DOT, 5 dolar civarındaki diyagonal dayanağının üzerinde kalırsa daha fazla ralli yapması mümkün. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

Polkadot artık bu makro piyasa yapısının doruğunu yeni dayanak olarak başarılı bir halde tekrar test etme gayretiyle geri çekiliyor. Başarılı bir yine test, kopuşu teyit edecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak! 2Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada DOT yazı sırasında günlük bazda %2 artışla 5,39 dolardan süreç görüyordu. Altcoin, aylık grafiğinde ise yaklaşık %46 yararın üzerinde oturuyor.

Rekt Capital: Bu altcoin için bir düzeltme sağlıklı olacaktır!

Analist daha sonra akıllı kontrat platformu Solana’yı (SOL) gündeme getiriyor. Rekt Capital, SOL için 42 dolara kadar bir geri çekilmenin “sağlıklı” olacağını söylüyor. Lakin 23 dolara kadar bir düzeltmenin de mümkün olabileceğini belirtiyor. Analist, bu iddiasına ait görüşlerini şu formda söz ediyor:

SOL: Ayrıyeten 61 dolar direncine dokundu, hatta ötesine geçti. Solana için geri çekilme vakti geldi mi? 42 dolara (kırmızı) bir düşüş büsbütün sağlıklı olacaktır. Genel olarak, mor alanın üzerinde bir aylık kapanış yükseliş olacak ve yeşil yolu geçersiz kılacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak! 3Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada Solana yazı sırasında günlük bazda %2,95 düşüşle 57,86 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte altcoin, aylık grafiğinde %117’nin üzerinde artış kaydetti. Ayrıyeten haftalık bazda da %3,7’lik paha kazandı.

ADA çok net bir makro aralık oluşturuyor!”

Analist, son olarak, öteki akıllı kontrat platformu olan Cardano’ya (ADA) bakıyor. Rekt Capital, ADA’nın 0,40 dolarlık direnç ile 0,24 dolarlık dayanak ortasında geniş bir aralıkta süreç gördüğünü söylüyor. Analist, altcoin için “Cardano çok net bir makro aralık oluşturuyor.” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak! 4Kaynak: Rekt Capital

Bu ortada Cardano yazının sırasında günlük bazda %2,5 artışla 0,3881 dolardan süreç görüyordu. Altcoin ayrıyeten, haftalık bazda %4,83, aylık bazda ise yaklaşık %55 artış kaydetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap