Usta Analist Bitcoin’den Daha Fazla Yükselecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Usta Analist Bitcoin’den Daha Fazla Yükselecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş
Usta Analist Bitcoin’den Daha Fazla Yükselecek 5 Altcoin’i Açıkladı!

Kriptokoin.com – Kripto para birimi piyasasının çoğu 2019 boyunca arttı. Bununla birlikte, BTC için artış oranı, piyasa baskınlık oranının artmasına neden olarak altcoin’lerden daha iyi performans göstermesine neden oldu. Bu, birçok insanın “altcoin sezonu”nun ne zaman başlayacağı ve Bitcoin’den hangi altcoin’lerin daha iyi performans göstereceği sorusunu sormasına neden oldu. Kitapları en çok satanlar arasında yer alan ünlü yazar Nik Patel, Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inandığı altcoin’leri açıkladı.

Ünlü yazar Nik Patel’in 2020’de patlayacağına inandığı 5 altcoin!

Bitcoin ve kripto para yazarı ve analisti olan Nik Patel, hem temel hem de teknik faktörlere dayanarak patlama yapacağına inandığı beş kripto para hakkında bir makale yazdı. Belirli bir düzende bunlar: Komodo (KMD), NKN (NKN), Fantom (FTM), Constellation (DAG) ve V-ID (VIDT)’dır. Kripto paralar ayrıca aşağıdaki tweette özetlendi. Bu kripto paraların bazılarına bir göz atalım ve gelecekteki potansiyellerini tartışalım.

Komodo (KMD)

KMD fiyatı 6300 Satoshi destek alanını altından parçalayarak, Ekim 2019 döneminde 5330 Satoshi’lik bir düşük seviyeye ulaştı. Ancak KMD, bu seviyeyi  kırdı ve KMD destek alanının üstüne yükseldi. Ne zaman güçlü bir destek koparsa uzmanlara göre hareket genellikle ciddi yükseliş sonuçları doğurur.

Ek olarak MACD, boğa çaprazı ile birlikte bir yıllık boğa ayrışması geliştiriyor. Bir önceki boğa göstergesi gerçekleştiğinde, fiyatta ardından %100’den fazla bir artış oldu. Bu, fiyatların yükselmeye başlayacağına inanmamızı sağlıyor. Nik Patel’in makaledeki 30.000 Satoshi’lik tahmini uzmanlara göre makul görünüyor, bu da cari fiyatta %300’lük bir artışa işaret ediyor.

Yeni bir altcoin ağı türü: NKN (NKN)

NKN fiyatı 3 Eylül 2019’da 171 Satoshi seviyesine düştü. Ardından, %300’den fazla artarak 14 Ekim’de 750 Satoshi seviyesine yükseldi. O zamandan beri, sırasıyla 260 ve 350 Satoshi’deki destek ve direnç alanları arasında bir ticaret aralığı oluşturarak düşüyor.

Makalede ünlü yazar, 2020 için kripto parada 1500 Satoshi öngörüyor. Mevcut düzeltmede fib geri çekilme göstergesi kullanıldığında uzmanlara göre, 4.618 ve son fib seviyesi bu öngörü ile aynı hizada. Ayrıca, bu 21 Şubat 2019 tarihinde ulaşılan en yüksek fiyat.

Fantom (FTM)

Fantom (FTM) fiyatı, satın alma baskısını belirten uzun bir düşük fitil ile karakterize edilen 115 Satoshi’de çift dip yaptı. Ek olarak analistlere göre, hem RSI’da hem de MACD’de güçlü bir yükseliş eğilimi var.

Makalede Nik Patel, 2020 için kripto parada 600 Satoshi öngörüyor, bu da şu anki fiyattan kabaca %450 artış demek. Altcoin’lerle ilgili  son dönemdeki gelişmeler için “Silikon Vadisi’nin Yatırım Devinden Bu Altcoin’e Yatırım” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap