Ünlü Yöneticiden Dev SHIB İddiası: Bu Rekorları Görebilir!

Ünlü Yöneticiden Dev SHIB İddiası: Bu Rekorları Görebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Yöneticiden Dev SHIB İddiası: Bu Rekorları Görebilir!

Bigger Entertainment’ın sahibi, Shiba Inu (SHIB) fiyatının 0,01 dolara nasıl yükseleceğine dair düşüncelerini aktardı. Bu arada, son 24 saat içinde yaklaşık 72 milyon SHIB’in yakımı gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bigger Entertaintment yöneticisi, SHIB fiyatının nasıl 0.01 dolar olacağını anlattı

Steven Cooper’ın yönettiği Bigger Entertainment, etkinliklerden NFT’lere kadar birçok ürünü ve biletleri satarken SHIB ile yapılan ödemeleri kabul ediyor. Ayrıca kullanıcıların müzik parçalarını dinlemelerine, kârların bir kısmını ve ödedikleri telif ücretlerinin bir kısmı ile sanatçıların SHIB satın almaları ve ardından yakmaları için harcamalarına izin veriyor. Şirketinin, topluluğun dışından – hatta kriptoya aşina olmayan – insanları çekmeye yardımcı olmak için SHIB Ordusu dışına yayılmayı hedeflediğini tweetledi.

Cooper, böylece insanları eğlendirerek Shiba Inu fiyatının 0,01 dolar seviyesine ulaşmasına yardımcı olunabileceğini söylüyor. Cooper’ın şirketi, geçen yılın Ekim ayından bu yana SHIB yakımı gerçekleştiriyor ve şirket tarafından yakılan coin’in miktarı şu anda bir milyara yaklaşıyor. ”Yakım partileri” olarak adlandırdıkları bu etkinlik sırasında YouTube’da canlı olarak SHIB’leri ölü bir cüzdana gönderiyorlar. Shiba Inu Ordusu ayrıca partiye giriş için 5 dolarlık bir bilet almayı teklif etti, bu şekilde daha fazla SHIB yakılmasına yardımcı oldu.

Önceki token yakma, 26 Ocak’ta gerçekleşti; harcanamaz “ölü cüzdana” toplam 239.600.144 Shiba Inu gönderildi. Bir sonraki yakım partisi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek. Bu sırada “SHIBtyme” Twitter hesabı tarafından sağlanan verilere göre, 1 Aralık’tan bu yana 2,770,970,782 token dolaşımdan kaldırıldı. Ortalama günlük yakımda, yaklaşık 51.314.274 token elden çıkarılıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap