Ünlü Yönetici: Ripple Bu Haberle İnanılmaz Yükselecek!

Ünlü Yönetici: Ripple Bu Haberle İnanılmaz Yükselecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Ripple Bu Haberle İnanılmaz Yükselecek!

SEC – Ripple davasındaki son gelişmelerle birlikte, işlerin Ripple’ın lehine gittiği açık. Haberin ardından, avukatlar John Deaton ve Jeremy Hogan da dahil olmak üzere bir dizi finans ve hukuk uzmanı, son olaylara dayanarak davanın olası sonucu hakkında görüşlerini dile getirdi.

Ripple’ın davayı kazanmasını bekleniyor

Yakın tarihli bir röportajda, önde gelen bir FXOpen’in Küresel Satış Başkanı Natalia Zakharova, SEC ve Ripple davasına ilişkin tahminlerini paylaştı. Analist, son olaylar göz önüne alındığında, Ripple’ın davayı kazanacağına ya da Blockchain şirketi lehine bir anlaşmaya varacağını söylüyor:

Büyük üniversitelerden birçok üst düzey akademisyen, SEC eyleminin haksız olduğu ve Ripple’ın ya kazanacağı ya da Ripple’ın lehine mahkemelerin dışına çıkacağına dair fikirlerini açıkça dile getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Ripple Bu Haberle İnanılmaz Yükselecek! 1

“Davanın sonucu XRP fiyatını olumlu etkileyebilir”

Davaya Ripple’ın lehine karar verilirse, Natalia Zakharova’a göre karar halka açıklanır açıklanmaz XRP fiyatının artma ihtimali yüksek. Zakharova, fiyat yükselişinin büyük olasılıkla gerçekleşeceğini söylüyor:

Davanın olumlu bir çözüme ulaşıldığında değerinin önemli ölçüde artması için çok iyi bir şans var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yönetici: Ripple Bu Haberle İnanılmaz Yükselecek! 2

Dava dışında Zakharova, mevcut küresel olayların XRP fiyatının çarpıcı biçimde artmasına neden olabileceğine inanıyor. Özellikle, enflasyon ve devam eden ekonomik çatışma gibi küresel olaylar, XRP’nin daha geniş çapta benimsenmesini teşvik edebilir ve piyasa değerine göre dünyanın altıncı en büyük kripto para biriminin yükselmesine neden olabilir.

Ripple davasından son gelişmeler

  • SEC’in Ripple’ın Adil Uyarı Savunmasını kullanmasını engelleme girişimi, Yargıç Analisa Torres tarafından reddedildi ve Ripple’a büyük bir zafer kazandırdı.
  • Sanıkların kendilerine yöneltilen suçlamaların geri alınması yönündeki talepleri de aynı şekilde mahkeme tarafından reddedildi.
  • SEC için bir başarı olarak görülebilecek karar, Estabrook’un notları ve Hinman’ın 2018’deki konuşması gibi önemli kayıtları DPP tarafından korumasız bırakarak ajansın sıkıntılarını daha da artırdı.
  • Ajans, Yargıç Sarah Netburn’den kararı gözden geçirmesini ve belgeleri korumak için Estabrook notlarından ve 2018 Hinman’ın konuşmasından DPP korumasını kaldırmamasını talep eden bir talepte bulundu.
  • Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bir sonraki kararın XRP davasındaki en önemli kararlardan biri olması bekleniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap