Ünlü Yatırım Şirketi Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Takip Edilmeli!

Ünlü Yatırım Şirketi Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Takip Edilmeli!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Takip Edilmeli!

Ayı piyasası boyunca altcoin bölümüne fon akıtan DWF Labs, yeni fırsatların peşini bırakmıyor. Ünlü şirket, bugün yükselişte olan bir projeye sermaye aktarmaya başladı.

DWF Labs, trend olan bu altcoin projesine yatırım yapıyor

Lookonchain’in raporuna nazaran DWF Labs, bugün öğle saatlerinde Binance’ten 109.000 dolar kıymetinde 100.000 PERP satın aldı. Satın alımlar altcoin fiyatının çift haneli yükselişte olduğu dakikalarda geldi. DWF Labs’in son aylarda yaptığı yatırımcılara bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Perpetual Protocol (PERP) şu anda son 24 saate nazaran %15’in üzerinde çıkarla 1.14 dolardan süreç görüyor. CMC dataları, fiyatın son günlerde benzeri oranlarda yükseldiğini gösteriyor. Hakikaten de, PERP fiyatı 4 Eylül’den bu yana %200’lük yükseliş kaydetti. Treni yakalamak isteyen DWF Labs, bugün erken saatlerde 100 bin dolarlık satın alım yaptı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Takip Edilmeli! 1

PERP neden yükseliyor?

Altcoin fiyatı Mayıs 2022’den bu yana 0,40 ile 1,15 dolar ortasında süreç görüyordu. Bu mühlet zarfında aralığın üst ve alt düzeyleri birçok kere doğrulandı. PERP, Kasım 2022’den bu yana yükselen bir takviye çizgisini takip ediyor. Çizgi dört kere onay aldı ve her seferinde daha yüksek bir düşük düzey oluştu. Son sıçramanın akabinde PERP kıymetli ölçüde arttı. Bu hafta şu ana kadar fiyat %80 oranında arttı.

Haftalık RSI yükselişin devamını destekliyor. Yatırımcılar, bir piyasanın çok alım mı yoksa çok satım mı olduğunu kıymetlendirmek ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağını belirlemek için RSI’yi momentum göstergesi olarak kullanır. RSI pahası 50’nin üzerindeyse ve trend üst taraflıysa boğaların hâlâ avantajı var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Takip Edilmeli! 2

Artış devam ederse, 1,15 dolarlık en yüksek düzey mevcut fiyatın %45 üzerinde olacak. Öte yandan, yükselen takviye sınırının 0,42 dolara düşmesi %48’lik bir düşüşe denk gelecek. Altcoin şu anda bu düzeylere epeyce yakın bir bölgede süreç görüyor.

PEPE yükseliyor, lakin altcoin piyasası şartları direnç duvarı örüyor

Günlük vakit dilimi, altcoin fiyatının Mart ayının başında alçalan bir direnç çizgisinden çıkış yaptığını gösteriyor. Fiyat, çıkış yaptıktan sonra çizgiyi dayanak (yeşil simge) olarak doğruladı ve yükselişini hızlandırdı. Fiyat yükselişini hızlandırırken 50’nin üzerine çıkan günlük RSI da yükselişi destekliyor. Bu yükseliş trendleriyle bağlantılı bir işarettir.

Ayrıca, haftalık ve günlük vakit diliminin tahlilleri bir kırılma mümkünlüğünü destekliyor. Bu durumda PERP, 1,15 dolar üzere yüksek bir aralığa yanlışsız yükseltecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Yatırım Şirketi Yeni Avını Belirledi: Bu Altcoin Takip Edilmeli! 3

Bu ortada, Lookonchain’e nazaran, altcoin projesiyle bağlantılı bir cüzdan, Mart ayından itibaren son birkaç ayda sistemli olarak tokenleri Binance’e taşıyordu. O vakitler PERP, 1 dolar civarında süreç görüyordu. Fakat o vakitten beri düşüş eğilimindeydi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere PERP, güçlü yükselişe karşın rağmen son vakitlerin büyük balina satışlarıyla baskı altında kalıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap