Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İçin Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı!

Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İçin Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İçin Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı!

Blockchain araştırma ve geliştirme bölümünün önde gelen isimlerinden DWF Labs, altcoin yatırımı ile dikkat çekti. Bilhassa, 10 milyon Fetch.ai (FET) token satın alarak kripto para dünyasına kıymetli bir adım attı. İşte detaylar…

DWF Labs’ten değerli altcoin yatırımı geldi

Crunchbase sayfalarına nazaran “altcoin listelemeden piyasa oluşturmaya ve OTC ticaret tahlillerine kadar takviye sağlayan, global başkan bir kripto varlık piyasası yapıcısı ve çok evreli web3 yatırım firması” olan DWF Labs, kıymetli bir yatırım yaptı. Spot On Chain’in bilgilerine nazaran şirket, 10 milyon FET satın aldı. Bu satın almanın toplam kıymeti 2,01 milyon dolar olup, her bir token önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance’den 0,202 dolar fiyatla satın alınmıştır.

Bu atak, DWF Labs’in çeşitli alanlarda karmaşık misyonları yerine getirebilen merkezi olmayan bir otonom ortacılar ağına öncülük etmeye odaklanan Fetch.ai projesine yaptığı birinci yatırımı işaret ediyor. FET tokenlerinin satın alınması, DWF Labs‘in Blockchain teknolojisinin potansiyelini keşfetme gayesine uyuyor. 

Şirketin portföyünde neler var?

Mevcut en son bilgilere nazaran, DWF Labs şu anda çeşitli portföyü içinde FET’te yüzde 19,341’lik değerli bir paya sahip. Bu, şirketi FET tokenlerinin en büyük 21. sahibi pozisyonuna getirerek yatırımlarının değerinin altını çiziyor. Bununla birlikte, FET, DWF Labs’ın kripto varlıkları içindeki tek varlık değil. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere şirket ayrıyeten Curve DAO (CRV), Tether (USDT), CyberConnect (CYBER) ve Metis (METIS) tutmakta. Bunlar üzere önde gelen kripto para ünitelerini içeren çeşitlendirilmiş bir portföye sahiptir. DWF Labs portföyünün bir listesi aşağıdaki üzere:

  • CRV: %43,224 (4,776 milyon dolar bedelinde 10,5 milyon token)
  • USDT: %19,978 (2,208 milyon dolar bedelinde 2,208 milyon token,)
  • FET: %19,341 (2,138 milyon dolar kıymetinde 10 milyon token)
  • CYBER: %5,615 (618,8 bin dolar kıymetinde 170 bin token)
  • METIS, USDC, VELO, MC, BNB, ETH, ID ve BNT’de az ölçüde yatırımlar (496,86 bin dolar kıymetinde 42 bin token)
BTC Piyasası: Ünlü Yatırım Şirketi, Bu Altcoin İçin Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı! 1

İşlemin ayrıntıları: 21. en büyük balina oldu

Bu sürecin ayrıntıları, Spotonchain tarafından kısa müddet evvel atılan bir tweet’te, ortaya çıktı. Tweet’te DWF Labs’in Binance’ten 2,01 milyon dolara muadil 0,202 dolarlık fiyatla 10 milyon FET token topladığı belirtilmekte. Tweet’te ayrıyeten, bu satın almanın DWF Labs’in FET holdinglerine birinci adımını attığı ve akabinde şirketi 21. en büyük FET sahibi pozisyonuna yükselttiği vurgulandı. DWF Labs’ın Fetch.ai’ye yaptığı stratejik yatırım, şirketlerin ve kuruluşların portföylerini gelişmekte olan ve gelecek vaat eden kripto para projelerini içerecek formda çeşitlendirme eğiliminin altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap