Ünlü Web3 Şirketi, Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu!

Ünlü Web3 Şirketi, Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Web3 Şirketi, Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu!

Ünlü Web3 şirketi ERM LABS, tanınan metaverse coin projesi The Sandbox ile işbirliği yapıyor. Yatırımcıların ilgisini çeken bu paydaşlık, The Sandbox’ın 12 x 12 metaverse alanı Escape Room Metaverse (ERM) içindeki gerçek hayattaki kaçış odalarıyla ilgili IP’lerin geliştirilmesine odaklanıyor! Pekala, tanınan altcoin için sırada ne var?

Ünlü Web3 şirketi ERM LABS, tanınan metaverse coin projesi The Sandbox, Metaverse ile işbirliği yaptı!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, ünlü Web3 şirketi ERM LABS, tanınan metaverse coin projesi Sandbox (SAND) ile iştirak kurduğunu duyurdu. Bu işbirliği ile birkaç oyun stüdyosu, Sandbox tabanlı ERM topluluğu için tecrübeler yaratmak üzere ahenk içinde çalışacak. Bunun için mimari dizaynların, oyun bulmacalarının, dijital eserlerin, dijital altyapının ve oyun mantığının üretiminin gerçekleştirileceği belirlendi. İşbirliği, çevrimdışı kaçış odası oyunları oynayan oyuncuların çevrimiçi olarak oyundan keyif almaya devam etmelerini sağlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Web3 Şirketi, Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu! 1

Ayrıca oyuncuların sanal kaçış odalarını birinci elden deneyimlemelerine de müsaade veriliyor. Metaverse ile ilgili sıkça sorulan bir soru, ilgili bölümün bireyleri nasıl birbirine bağladığı ve kullanım alanlarının neler olduğu ile ilgili olarak karşımıza çıkıyor. Metaverse Sydney ve MVcon işbirliğiyle Avustralya’da ERM LABS’ın birinci aktivasyonu sırasında ERM LABS’ın kurucusu Wing Wu özel bir karşılık verdi.

Wu, Metaverse’in dijital olarak birbirine bağlı ve sürükleyici bir varoluşa hakikat bir evrim rolü oynadığını belirtti. Wu’ya nazaran bu, dijital ve fizikî gerçeklikler ortasındaki hudutların bulanıklaştığı bir kesim. Dijital ve gerçek ömür ortasındaki bu temas kavramı, ERM LABS’ın yenilik getirmesinin esas nedeni olarak ortaya çıkıyor. Bu nedenle şirket, kaçış odası üyelerinin tamamına Metaverse ve Web 3.0 ile ilgili yıkıcı tahliller sunuyor. Bu sayede fizikî kreasyonları ve dizaynları ölçeklenebilir dijital eserlere dönüştürebiliyorlar. Bu bağlamda ERM LABS, Escape Rooms IP’sinin sahipliğini tanırken, Escape Rooms 3.0’ın geleceğini yine şekillendirmede öncü bir kuruluş olarak kategorize edilmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Web3 Şirketi, Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu! 2

Ortaklıkla bir arada metaverse coin Sandbox’a olan ilgi artıyor!

Bunun için şirket, Metaverse dünyasında çevrimdışından çevrimiçine chain üzerinde yaratıcı ve entegre bir tecrübe geliştirmeyi amaçlamaktadır. Aktarılan datalara nazaran The Sandbox ve ERM LABS ortasındaki işbirliğinin hedefi, gerçek dijital mülkiyeti ve yaratıcı ekonomiyi teşvik etme maksatlarını uyumlu hale getirmek olarak açıklanıyor.

Bu iştirakle bir arada Sandbox’a olan ilgi de artış gösterdi. Anlık olarak The Sandbox (SAND), 0.56 dolardan süreç görüyor. Projenin piyasa kıymeti yüzde 0.7 yükseliş yaşarken, anlık olarak 1.03 milyar dolar düzeylerine kadar yükseldi. Ayrıyeten SAND, son bir haftalık süreçte yüzde 1.8 düşüş yaşadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Web3 Şirketi, Bu Metaverse Coin ile Paydaşlık Kurdu! 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap