Ünlü VC: Toplama Zamanı! O Altcoin Sıradaki Süratli At!

Ünlü VC: Toplama Zamanı! O Altcoin Sıradaki Süratli At!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü VC: Toplama Zamanı! O Altcoin Sıradaki Süratli At!

Önde gelen bir risk sermayesi şirketi, bir sonraki boğa döngüsü için kendini pozisyonlandırmaya yönelik stratejik bir atılımla, kripto para piyasasında ivme kazanan ve gelecek vaat eden bir altcoin olan Solana’ya (SOL) gözünü dikti. 2018-2019 devrinde Ethereum’a (ETH) yaptığı başarılı yatırımlarla tanınan Placeholder VC, firmanın ortaklarından Chris Burniske ile yakın vakitte yapılan bir röportajda ortaya çıktığı üzere, artık dikkatini SOL’u desteklemeye ve biriktirmeye yöneltiyor. İşte detaylar…

Placeholder VC, dikkatini altcoin piyasasına verdi

Daha evvel ARK Invest’te analist olarak çalışan Burniske, SOL’un bir Blockchain platformu olarak potansiyeline olan inancını lisana getirdi ve hem kullanıcılar hem de geliştiriciler için avantajlarını vurguladı. Firmanın çeşitli ekosistemlerin büyümesini teşvik etme isteğinden bahseden Burniske, Bitcoin ve Ethereum’un piyasada hala kıymetli pozisyonlara sahip olmasına karşın, Solana üzere gelecek vaat eden başka projelerin desteklenmesinde yarar olduğunu kabul etti.

BTC Piyasası: Ünlü VC: Toplama Zamanı! O Altcoin Sıradaki Süratli At! 1

Placeholder VC’nin Solana’ya odaklanma kararına katkıda bulunan değerli bir faktör, FTX fiyaskosundan sonra yaşadığı paklık tesiri ve akabinde kuşkulu projelerin ekosisteminden çıkarılmasıdır. Burniske, birtakım faaliyetlerin merkezileştirilmiş tabiatının ve Solana üzerine inşa edilmiş tokenları içeren düşük hacimli maskaralıkların nitekim de içler acısı olduğunu kabul etti. Bununla birlikte, bu problemlerin ele alındığını ve bunun sonucunda Solana ağı içindeki varlıkların kıymetli ölçüde tekrar dağıtıldığını vurguladı.

Piyasada “devalüasyon” yaşandı

Bu problemler nedeniyle geçmişte Solana’ya kuşkuyla yaklaşmış olabilecek yatırımcılar, artık yağmacı tokenlerin birçoklarının ilgisiz hale getirildiği yahut kıymetli ölçüde devalüasyon yaşadığı gerçeğinde teminat bulabilirler. Bu arındırma süreci Placeholder VC’ye itimat aşılamış ve Solana’yı gelecek için cazip bir yatırım fırsatı olarak görmelerini sağlamıştır. Bu yazının yazıldığı sırada Solana, son 24 saat içinde yüzde 7,2’lik kayda kıymet bir artış göstererek 24,90 dolardan süreç görüyor. Bu yükseliş eğilimi altcoin’in potansiyelini daha da sağlamlaştırdı ve birçok tecrübeli yatırımcının dikkatini çekti. Placeholder VC, mevcut ayı piyasası sırasında SOL biriktirmek üzere kendini konumlandırırken, geçmişte benzeri bir piyasa evresinde Ethereum’a yaptıkları başarılı yatırımla paralellik kuruyor.

BTC Piyasası: Ünlü VC: Toplama Zamanı! O Altcoin Sıradaki Süratli At! 2

Firma, gelecek vaat eden potansiyele sahip projeleri erkenden belirleyerek, bir sonraki boğa döngüsünden yararlanmayı ve önümüzdeki aylarda yahut yıllarda ortaya çıkabilecek büyüme dalgasını sürmeyi hedefliyor. Solana’nın eşsiz yaklaşımı ve farklılaştırılmış ekosistemi, onu yenilikçi eserler oluşturmak için uygun bir platform olarak gören geliştiricilerin de dikkatini çekmiştir. Ağın yüksek süreç hacmi, düşük süreç fiyatları ve sağlam altyapısı, ölçeklenebilir ve verimli bir Blockchain tahlili arayan geliştiriciler için Solana’yı cazip bir seçenek haline getiriyor. Ethereum, Placeholder VC’nin kalbinde değerli bir yer tutmaya devam ediyor.  Firma çeşitlendirmenin ve çeşitli Blockchain ekosistemlerinin büyümesini desteklemenin ehemmiyetini kabul etmekte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap