Ünlü Türk Analist Liste Verdi: Bu 30 Altcoin Patlayabilir!

Ünlü Türk Analist Liste Verdi: Bu 30 Altcoin Patlayabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Türk Analist Liste Verdi: Bu 30 Altcoin Patlayabilir!

700 bini aşkın takipçili kripto analisti ve trader Paradotor, önümüzdeki 2 sene içinde en çok yükseliş beklediği 30 altcoin projesini paylaştı.

Paradotor, 2025 için altcoin sepetini duyurdu

Altcoin piyasası 13 Temmuz’un Ripple zaferiyle olumlu haber akışını başlattı. Sıradaki büyük gelişme, önümüzdeki günlerde hayata geçmesi beklenen Elon Musk’un yeni uygulaması X App.

Bu esnada Paradotor, birçok birinci 100 ortasında yer alan 30 projeli altcoin sepetini paylaştı. Önümüzdeki 2 sene içinde en çok bu 30 coin’de yükseliş beklediğini söyledi:

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Türk Analist Liste Verdi: Bu 30 Altcoin Patlayabilir! 1

Paradotor’un listesinde ARB ve APT üzere genç altcoin projeleri de yer alıyor. Dikkat çeken isimlerden Open Campus (EDU), Nisan ayında Binance haberiyle 30x’lik getiri sağlamıştı. ACA, PENDLE, GLMR, SYN, GNS ve GAL üzere isimler, listenin küçük hacimli projeleri.

Bu ortada, listede Floki (FLOKI) dışında rastgele bir meme token yer almadı. FET, GRT ve OCEAN, bilhassa yapay zeka (AI) kategorisinden seçilen projeler oldu.

“Eylül ayında 45.000 doları bekliyorum”

Bitcoin’e gelince, Paradotor’a nazaran Temmuz ayı 31. 840 dolar üzerinde son bulursa boğaların sıradaki gayesi 45.000 dolar olacak. Kripto analisti, bu düzeyin Eylül üzere erken bir periyotta görülebileceğini söylüyor:

Bitcoin‘de 29.200 dayanak. Direncimiz 31.840 dolarda. Aylık kapanış 31.840 dolar üstü olursa 45.000 dolara kadar yükseliş beklerim. 29.200 dolar test olsa bile aylık kapanışı direnç üstünde bekliyorum. Eylül ayında 45.000 doları bekliyorum, demiştim. Gayem geçerli.

Bitcoin halving yaklaşıyor

Bir sonraki BTC halving aktifliğinin Nisan 2024’te gerçekleşmesi bekleniyor. Bunun öncesinde, Bitcoin madenci metrikleri, piyasa şartları hakkında bakış açısı sağlıyor.

Glassnode’a nazaran, Bitcoin madenci çıkışları son 19 ayın en düşük düzeylerini gördü. Bağlam açısından, Bitcoin madenci akışları ekseriyetle satış baskısını bekledikleri durumlarda yahut masraflarını karşılamak için varlıklarını satmak zorunda kaldıklarında artar. Bu durumda, madenci akışları düşüyor. Bu da onların satış yapmak için daha az teşvikleri olduğu manasına geliyor.

https://twitter.com/glassnodealerts/status/1682378830630072324

Ayrıca, madenci rezervi metriği, 27 Mayıs ile 3 Haziran ortasında keskin bir sıçrama kaydetti. Bu da son 12 ayda yaşadığı en keskin yükselişti. Böylesine büyük bir değişim, daha fazla madencinin kısa vadeli karlar için nakde çevirmek yerine HODL’ye istekli olduğunu gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Türk Analist Liste Verdi: Bu 30 Altcoin Patlayabilir! 2

Özetler metrikler, uzun vadeli inancın piyasaya geri döndüğünü gösteriyor. Bitcoin yatırımcılarının artık yükseliş görünümünü güçlendirebilecek olayların yanı sıra daha düşük itimada yol açacak olaylara da dikkat etmeleri gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap