Ünlü Türk Analist: Bu 5 Altcoin’i Toplayan Kazandı!

Ünlü Türk Analist: Bu 5 Altcoin’i Toplayan Kazandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Türk Analist: Bu 5 Altcoin’i Toplayan Kazandı!

Kripto para piyasası kan kaybetmeye devam ediyor. Sert düşüşün akabinde önder kripto para Bitcoin 26 bin doları kaybetmemek için uğraş ediyor. Altcoin projeleri de Bitcoin’den farklı değil. Bununla birlikte tanınan bir Türk kripto para traderı ve analisti, biriktirmek için uygun bir vakit olduğunu düşünüyor. Bu bağlamda analist, boğa piyasasında yeterli performans beklediği 5 altcoin paylaşıyor.

Boğa piyasası için sepete doldurulacak 5 altcoin!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada tam bir katliam yaşanıyor. Makro olaylar ve düzenleyici baskının ortasında kripto piyasası yine sert düşüşlere sahne oluyor. Bununla birlikte bu durumu fırsat görenler de var. Türk kripto piyasasında tanınan olan Paradotor takma isimli analist Enes Turan, sert düşüşlerin akabinde toplamaları için takipçilerine 5 altcoin paylaştı.

Analiste nazaran Aptos (APT), Mina Protocol (MINA), Arbitrum (ARB), Radiant Capital (RDNT) ve Open Campus (EDU) biriktirmeye kıymet altcoin projeleri. Turan, bu kripto paraların boğa piyasasında çok güzel performans göstereceğini ileri sürüyor. Bu bağlamda analist, X hesabı üzerinden takipçileri için şu açıklamayı yapıyor:

APTOS, MINA, ARB, RDNT ve EDU toplamaya devam ediyorsunuz ve yılmıyorsunuz. Kaldıraçta değilsiniz. Bu maçı kaybedemezsiniz. Tabanı ve zirveyi kimse bilemez. Ayı dönemin uzun sürmesinin avantajını lehinize çevirin.

Analistin tercihlerinden Aptos’un piyasa performansı

Aptos, Move isimli yeni bir akıllı mukavele programlama lisanı kullanan bir Katman 1 Proof-of-Stake (PoS) Blockchain. Aptos’un vizyonu, web3’ün ana akım olarak benimsenmesini sağlamak. Ayrıyeten, gerçek dünyadaki kullanıcı sıkıntılarını çözmek. Bu doğrultuda altcoin projesi, DApp’lerden oluşan bir ekosistemi güçlendiren bir Blockchain olmayı hedefliyor.

APT, basın zamanında5,80 dolardan süreç görüyor. Ayrıyeten, 24 saatlik yaklaşık 211 milyon dolar süreç hacmine sahip. Bu ortada altcoin fiyatı, son 24 saatte %7,00 düşüş gördü. Mevcut durumda CoinMarketCap’te 36. sırada yer alıyor. Projenin piyasa pahası 1.311.332.810 dolar. Dolanımdaki arzı ise 225.941.881 APT. Öte yandan azamî arz için bir hudut yok.

BTC Piyasası: Ünlü Türk Analist: Bu 5 Altcoin’i Toplayan Kazandı! 1

Paradotor’un seçtiği öbür altcoin: MINA

Mina Protocol, DApp’leri daha verimli çalıştırmak gayesiyle hesaplama ihtiyaçlarını azaltmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü Blockchain”. Geliştiriciler, Mina’yı kullanımdaki büyümeye karşın boyutu sabit kalacak biçimde tasarladı. Bu yüzden, dünyanın en hafif Blockchain’i pozisyonuna sahip. Ayrıyeten, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik açısından istikrarlı kalıyor. Bu ortada altcoin projesi, 2020 Ekim ayında Coda Protocol’den Mina markasın geçiş yaptı.

Basın vaktinde MINA 0,405440 dolardan süreç görüyor. Ayrıyeten, 24 saatlik süreç hacmi 15.628.224 dolar. Altcoin fiyatı son 24 saatte %4,80 düşüş kaydetti. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 84’tür ve piyasa bedeli yaklaşık 386 milyon dolar. Mina, sirkülasyonda 952.950.464 MINA arzına sahip ve azamî arz mevcut değil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap