Ünlü Şirketten Türklerin Zulasındaki Altcoin İçin Müjde!

Ünlü Şirketten Türklerin Zulasındaki Altcoin İçin Müjde!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketten Türklerin Zulasındaki Altcoin İçin Müjde!

SUI (SUI) Blockchain projesinin gerisindeki şirket Mysten Labs, büyük bir airdrop muştusu verdi. İşte altcoin yatırımcılarının sonlu sayıda olan NFT’leri kazanmak için yapması gerekenler…

Mysten Labs, altcoin yatırımcıları için yeni bir NFT airdrop duyurdu

Mysten Labs, SUI ağının erken periyot destekçileri için yeni bir airdrop planlıyor. Daha evvel lokal token ön satışı yapılırken artık NFT airdrop yapılacak. Geliştiriciler, NFT kazananların Discord üyelik tarihine nazaran belirleneceğini duyurdu. Airdrop kazanmak için Sui mainnet lansmanından evvel “Sui Discord” kanalı üyesi olunması kural koşuluyor.

3 Mayıs’tan evvel Discord’a katılan kullanıcılar, SuiFrens koleksiyonundan ödül almaya hak kazanacak. Topluluk iştirakçilerinin, “SuiFrens Bullshark Generation 0 Limited Edition”, NFT’leri için son müracaat tarihi 17 Mayıs. Kayıt devri sona erdikten birkaç hafta sonra airdrop dağıtımının tamamlanması bekleniyor. Mysten Labs ayrıyeten, SuiFrens Bullshark 0. Jenerasyon NFT’lerin birinci ve son sefer basılacağının altını çizdi.

Sui (SUI) merakla beklenen mainnet’te geçişini tamamladı

Sui, son haftaların en çok konuşulan projelerinden oldu. Altcoin projesi, mainnet’te geçişini 2 Mayıs’ta tamamladı. Daha sonra süratle büyük merkezi kripto para borsalarından takviye buldu.

Uzun müddettir çalışmalara devam eden Sui, aylardır testnet sürecindeydi. Daha evvel Wave 1 ve Wave 2 test süreçlerini yürüten proje, geçtiğimiz haftalarda da kalıcı testnet ağını başlattığını açıklamıştı.

Sui ekosistemine derinlemesine dalış

Resmi duyuru, Sui’nin genel bir akıllı kontrat platformu olarak oyun, bankacılık, ticaret, toplumsal medya ve başka alanlarda çeşitli üst seviye uygulamaları destekleyebileceğinden bahsediyor.

Suiscan’ın bilgileri, ağın 2.000’den fazla node operatörüne ve yaklaşık 100.000 toplam adrese sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, bunların şu anda süratli bir halde büyüdüğünü ortaya çıkardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketten Türklerin Zulasındaki Altcoin İçin Müjde! 1

Messari, 2 Mayıs tarihli bir raporda, epeyce kapsamlı bir biçimde SUI ağını ele aldı. Rapora nazaran SUI, gas fiyatlarını ödemek ve gelecekteki idare için kullanılacaktır. Sui Vakfı, sadece azamî 10 milyar token arzı olacağını duyurdu. Topluluk rezervi, bunun %50’sini alacaktır. Birebir vakitte erken katkıda bulunanlar ve yatırımcılar sırasıyla %20 ve %14 token alacaklar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketten Türklerin Zulasındaki Altcoin İçin Müjde! 2

Lansmandan kısa bir mühlet sonra SUI, Twitter ve CoinMarketCap’te trend olmaya başladı. Btcpiyasasi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, yakın bir tarihte Bitget, listesini açtığını duyurdu. Bununla birlikte, birkaç ay evvel Arbitrum’un da benzeri çıkış yaptığını belirtelim. ARB fiyatı başlarda düşüşe geçti. Lakin, fiyat daha sonra artış kaydetti. Bu nedenle, SUI içinde yeni yatırımcıların gelmesi için biraz daha vakit gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap