Ünlü Şirketler, Bu 2 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fırladı!

Ünlü Şirketler, Bu 2 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketler, Bu 2 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fırladı!

Kripto para piyasası dalgalı bir seyir izlemeye devam ediyor. Bununla birlikte, yatırımcılar bu ortamda kar etmenin farklı yollarını buluyor. Enteresan altcoin projeleri ünlü şirketlerin ilgisini çekiyor. Yatırım konutu DWF Labs, dün 13,5 ETH’yi LADYS isimli bir meme coin’e dönüştürdü. Bu ortada, Negentropy Capital, BNSS projesine yatırım yaptı.

DWF Labs, ağır bir halde bu altcoin tokenini satın aldı

Dextools datalarına nazaran, Milady Maker serisi NFT’den esinlenen LADYS, kısa bir mühlet içinde keskin bir yükseliş gösterdi. LADYS, meme coin çılgınlığında meme sermayesi birikimini kolaylaştırmak için tokenleştirme modelini benimsiyor. Altcoin, şu anda 0,0(7)4295 dolarda süreç görüyor. Bu ortada altcoin gün içinde %400’ün üzerinde bir artış gösterdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketler, Bu 2 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fırladı! 1LADYS günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Btcpiyasasi.com olarak üzere, Twitter CEO’su Elon Musk daha evvel toplumsal medyada Milady Maker serisi NFT görseli ve “Meme yok, seni seviyorum” başlığıyla bir tweet yayınlamıştı. Milady Maker serisi NFT tabanının fiyatı bu paylaşımdan sonra 20 dakika içinde süratle iki katına çıkarak bir noktada 7,1 ETH’ye ulaştı.

On-chain data analisti Yu Ashes’e nazaran, yatırım meskeni DWF Labs dün 13,5 ETH’yi (yaklaşık 25.000 dolar) LADYS isimli bir meme coin’e dönüştürdü. Fakat, şu anda LADYS’deki mevcut konum 20.000 dolar kıymetinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketler, Bu 2 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fırladı! 2

Bu ortada, DWF Labs, bu yıl kripto alanında büyük bir oyuncu olarak süratli ve gürültülü bir formda ortaya çıktı. Bu da daldaki birçok kişiyi şaşırttı. CoinDesk ve The Block üzere basın bültenleri ve medya kuruluşları aracılığıyla, internet alternatif sağlayıcısı Tomi için 40 milyon dolar, yapay zeka ile ilgili token Fetch.AI için 40 milyon dolar ve yapay zeka odaklı kripto bilgi projesi CryptoGPT için 10 milyon dolar dahil olmak üzere projelere bir dizi yatırım yaptığını duyurdu.

Negentropy Capital, BNSS projesine yatırım yaptı

Negentropy Capital, BNSS’ye 300.000 dolar yatırım yaptığını duyurdu. Bu yatırımın BNSS’nin Bitcoin Layer-2 ağında alan ismi çözümleme hizmetlerini geliştirmesini ve dağıtmasını destekleyeceğini açıkladı. BNNS, Bitcoin’in yeni kuşak Ordinals protokolüne dayalı bir alan ismi hizmet sağlayıcısı. Buna ek olarak, BNSS proje grubu yakında unisat cüzdan özellikli .btc alan ismini piyasaya sürecek. Bu, kullanıcıların cüzdan adreslerine eşlenen .btc alan ismini kullanarak direkt süreç transfer etmelerine imkan tanıyacak.

Negentropy Capital Partners LLP bir yatırım idaresi firması olarak faaliyet gösteriyor. Firma, kredi yatırım stratejilerinde uzmanlaşmanın yanı sıra portföy idaresi ve danışmanlık hizmetleri de sağlıyor. Bu ortada, Negentropy Capital Partners, Birleşik Krallık’taki müşterilere hizmet veriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap