Ünlü Şirketler, 3 Altcoin’i Binance’e Yolladı! Satış mı Geliyor?

Ünlü Şirketler, 3 Altcoin’i Binance’e Yolladı! Satış mı Geliyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketler, 3 Altcoin’i Binance’e Yolladı! Satış mı Geliyor?

Spartan Group ve DWF Labs, kripto para ünitesi süreçlerinde yaşanan bir telaşla kripto piyasasında kıymetli atılımlar yaptı. The Veri Nerd ve Scopescan’in son bilgileri, altcoin dünyasında ilgi cazibeli gelişmelere işaret eden Binance’e kıymetli transferleri ortaya koyuyor. İşte detaylar…

Spartan Group, altcoin IMX’i Binance’e aktardı

Sadece 17 dakika evvel, The Veri Nerd tarafından yapılan izlemeye nazaran, Spartan Group Binance’e 1 milyon IMX token aktararak değerli bir süreç gerçekleştirdi. Mevcut piyasa oranlarına nazaran bu transfer yaklaşık 710.000 dolar pahasında IMX’i temsil etmektedir. Spartan Group, çeşitli projelere ve teşebbüslere katılarak DeFi bölümünde giderek daha faal hale geldiğinden, bu hareket kripto topluluğunda kaşları kaldırdı. Binance’e yapılan bu son transfer, küme tarafından stratejik pozisyonlandırma yahut likidite idaresinin bir göstergesi olabilir. IMX token sahipleri ve meraklıları artık Spartan Group’tan gelecek duyuruları ya da gelişmeleri merakla bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirketler, 3 Altcoin’i Binance’e Yolladı! Satış mı Geliyor? 1

FET ve JASMY için de transferler vardı

Bir öbür kayda paha gelişmede, Scopescan izleme, DWF Labs’ın yalnızca 8 dakika evvel Binance cüzdanlarına 2 milyon FET (Fetch.AI) ve 100 milyon JASMY (Jasmine Coin) yatırdığını bildirdi. Bu kıymetli para yatırma süreci, DWF Labs’in kripto para alanında büyük bir şey için hazırlandığını gösteriyor. Yapay zeka alanı için merkezi olmayan bir dijital dünya olan Fetch.AI ve Blockchain tabanlı ziraî tahlillere odaklanan bir proje olan Jasmine Coin son vakitlerde öne çıktı. DWF Labs’in bu varlıkları Binance’e yatırması, potansiyel iştirakler, işbirlikleri yahut boru sınırındaki projeler hakkında spekülasyonlara yol açtı.

Hem Fetch.AI hem de Jasmine Coin toplulukları, DWF Labs’in büyük ölçüde para yatırmasının gerisindeki motivasyonları ve bunun bu projelerin geleceği için ne manaya gelebileceğini keşfetmeye istekli bir formda heyecanla bekliyor. Kripto para dünyası dinamik ve daima gelişen bir ekosistemdir ve yeni gelişmeler süratli bir formda gerçekleşmektedir. Spartan Group ve DWF Labs’ın Binance’e yaptığı son transferler kripto meraklılarının, tüccarların ve analistlerin dikkatini çekti. Kripto alanı gelişmeye devam ettikçe, bu gelişmeleri ve bunların daha geniş kripto varlık ortamı üzerindeki potansiyel tesirlerini yakından takip etmek çok kıymetli olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap