Ünlü Şirket Sinyali Verdi: Büyük Shiba Inu Haberi Gelebilir!

Ünlü Şirket Sinyali Verdi: Büyük Shiba Inu Haberi Gelebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirket Sinyali Verdi: Büyük Shiba Inu Haberi Gelebilir!

Yakın tarihli bir dizi kurumsal kripto para hamlesi, büyük şirketlerin bu alana yönelik çalışmalarını hızlandırdığını gösteriyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Boston merkezli bir banka olan State Street, kurumsal düzeyde bir kripto para saklama ürünü geliştirmek üzere Copper.co ortaklığını duyurdu. Shiba Inu yatırımcılarını doğrudan ilgilendiren son gelişme, BONE ve LEASH token’lerinin eToro’da olası listelenmesi…

Shiba Inu (SHIB) ve eToro yakında büyük bir duyuru yapacak

SHIB topluluğuna göre, bu duyuru platforma BONE ve LEASH token’erini eklemekle ilgili. SHIB, LEASH ve BONE, Shiba Inu ekosistemini oluşturan üç kripto para birimidir. Shiba topluluğu, SHIB Growth Breed üyesi Mikshake’in eToro ile yaptığı son görüşmeden önemli mesajlar aldı. Twitter’dan MILKSHAKE, Çarşamba günü eToro’ya bir DM gönderdiğini tweet’ledi. Mesaj, dünyanın en popüler ticaret platformuyla özel bir görüşme anlamına geliyor. Bu, bir ortak girişim veya bir listeleme gibi herhangi bir şey hakkında olabilir. Daha sonra MILKSHAKE, eToro’nun gönderiyi fark ettiğini ve geri dönüş yaptığını aşağıdaki tweet ile aktardı:

Etoro, “Gördük…Yanıt verdik” dedi.

https://twitter.com/eToroUS/status/1501568196662685700

SHIB Growth Breed üyeleri ile SHIB topluluğunun ilgisini çeken dünyanın en büyük sosyal ticaret platformu arasındaki bu tür konuşmada görüldüğü gibi, perde arkasında yatırımcıları heyecanlandıracak yeni gelişmeler hazırlanıyor…

SHIB topluluğu, eToro’nun Shiba’ya düşkün olduğuna inanıyor

29 Temmuz 2021’de borsa, Shiba Inu’yu platformunda listelemişti. SHIB topluluğu şimdi, platformun Shiba Inu ekosisteminin diğer iki kripto para birimi olan LEASH ve BONE listesini bekliyor. Ancak ayrıntılar henüz kamuoyuna açıklanmadı. Şu an için sadece SHIB ekibinden veya eToro’dan yapılan resmi bir açıklama gizem üzerindeki perdeyi kaldırabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Şirket Sinyali Verdi: Büyük Shiba Inu Haberi Gelebilir! 1

Bu arada, bu gelişme eToro’nun Shiba topluluğunu heyecanlandırdığı ilk olay değil:

  • 8 Şubat’ta şirket, kaldırımda durup bir şey arıyormuş gibi etrafa bakan büyüleyici bir Japon köpek türü olan Shiba Inu’yu gösteren 6 saniyelik bir video teaser yayınladı.
  • Bu teaserın ardından, borsanın 14 Şubat 2022’de başlayan Superbowl pazarlama kampanyasında bir Shiba Inu yavrusu yer aldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap