Ünlü Şirket, Sepetindeki 22 Altcoin’i Açıkladı!

Ünlü Şirket, Sepetindeki 22 Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Sepetindeki 22 Altcoin’i Açıkladı!

Kripto para borsası OKX, en son rezerv ispatı raporunda müşteri varlıklarını 1:1 oranında desteklediğini bildirdi. Şirketin altcoin rezervlerindeki 22 isim ortasında, yüklü XRP bakiyesi dikkat çekti.

OKX, altcoin rezervlerinin 1:1 oranında desteklediğini bildirdi

Önde gelen kripto borsası OKX, Çarşamba günü arka arda dokuzuncu aylık rezerv delili (PoR) raporunu yayınladı. Güncellemeye nazaran borsa, 26 Temmuz prestijiyle XRP dahil 11,3 milyar doların üzerinde altcoin tutuyor.

XRP süreç hacmi, mahkemenin 13 Temmuz’un zaferi akabinde birçok büyük borsada patlama yaptı. Buna nazaran OKX, kullanıcıların itimadını artırmak için XRP rezervlerinin delilini paylaştı. Rezervlerinin birçoklarını off-chain soğuk cüzdanlarda sakladığını bildirdi.

Temmuz raporu, tanınan borsanın son dokuz ayda XRP için %100’ü aşan bir rezerv oranını koruduğunu gösteriyor. Bilhassa, OKX’in en son rezerv ispatı, XRP için %102’lik bir rezerv oranı ortaya çıkardı. Ayrıyeten, OKX kullanıcı varlığının mevcudiyeti 192.455.205 XRP iken, borsa tarafından tutulan toplam XRP 26 Temmuz prestijiyle 196.322.816 idi. Bu da borsanın kullanıcıların yatırdığından daha fazla XRP’ye sahip olduğu manasına gelir. Kelam konusu PoR uygulaması, rastgele bir acil durumu karşılamak için borsaların beyanı niteliğindedir

Rapor ayrıyeten 21 başka altcoin için rezerv oranlarını da gösterdi. Bu kripto paralar ortasında BTC, ETH, USDT, USDC, DOGE ve SOL yer alıyor. OKB, APT, DASH, DOT, ELF, EOS ve ETC öbür projeler ortasında. FIL, LINK, LTC, OKT, PEOPLE, TON, TRX ve UNI’de öne çıkan kilit isimler. Bu ortada, BTC, ETH, USDT ve ELF rezerv oranları %103 olurken, USDC’nin rezerv oranı %109’u gölgede bıraktı.

Raporlara nazaran XRP, ferdî yatırımcılar ortasında büyük ilgi görüyor

Bu durum, borsa ve şirketlerin rezerv ispatı raporlarıyla doğrulanmaktadır. OKX’in yanı sıra, öteki birçok büyük borsa, itimat oluşturmak ve şeffaflığı artırmak için XRP rezervlerini kamuya açıkladı. Bu çeşit borsalar ortasında Binance, CryptoCom ve Uphold yer alıyor.

Uphold, PoR açıklaması sırasında 1.079.850.490 dolara (1.07 milyar dolar) muadil yaklaşık 2.1 milyar XRP’ye sahipti. Borsanın altcoin için sarsılmaz takviyesinin ortasında, XRP New York merkezli platformdaki en büyük varlıklardan biri olmaya devam ediyor. Binance ise Mart ayı prestijiyle rezervlerinde 2,7 milyar XRP tutuyordu. Ayrıyeten CryptoCom, geçen Aralık ayında XRP için %101 rezerv oranı gösterdi.

BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Sepetindeki 22 Altcoin’i Açıkladı! 1

XRP, BTC ve ETH’yi geride bıraktı

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Ripple, 13 Temmuz’da SEC karşısında kısmi bir zafer elde etti. Datalar, olumlu dava sonucunu içeren son bir ayda XRP’nin hacim açısından BTC ve ETH’yi geride bıraktığını gösteriyor:

BTC Piyasası: Ünlü Şirket, Sepetindeki 22 Altcoin’i Açıkladı! 2

Olumlu gelişmelerin akabinde kimi analistlerde çıtayı 500x’e kadar çekti. Örneğin, bir XRP boğası olan Egrag, 200 dolara kadar ralli bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap